Omlazení intimních partií – Rejuvenace

Co vás trápí

  • Snížená kvalita pohlavního styku
  • Suchost a svědění intimních partií
  • Časté záněty pochvy nebo močových cest
  • Lehký únik moči
  • Obtíže spojené s uvolněním poševní stěny vlivem menopauzy nebo hysterektomie

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 10 000 Kč

Popis zákroku

Zlepší osobní i partnerský život

Vaginální laserová rejuvenace je ambulantní neinvazivní zákrok  sloužící pro funkční obnovení pochvy. K bezbolestnému ošetření je využíván CO2 laser patřící mezi nejpoužívanější v estetické a gynekologické medicíně. Díky této průlomové laserové technologii zákrok probíhá bez nutnosti narkózy a vedlejších rizik.

Principem CO2 laseru je stimulování tvorby kolagenových vláken uvnitř pochvy. Stimulací dochází k obnovení pevnosti poševní oblasti, upravení mikroflóry, posílení lubrikační činnosti, regenerace i imunity. 

Řešení inkontinence a zánětů

Vaginální rejuvenací se dosáhne pevné a pružné poševní sliznice, ošetření pomůže při léčbě stresové inkontinence, pacientka dosáhne intenzivních milostných prožitků zpevněním pochvy a pánevního dna a také se zvýší sekreční činnost pochvy.

Zesílením imunitního systému v pochvě dochází k eliminování kvasinkových mikroorganismů, vaginálních infekcí a chronických zánětů.

Bezbolestné a rychlé ošetření

Ambulantní zákrok trvá přibližně 30 minut bez nutnosti podání anestezie. Pro maximální pohodlí našich klientek používáme znecitlivující krémy.

Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru. Laserový paprsek stimuluje a napomáhá tvorbě nových kolagenových vláken, které napomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

Vysoká spokojenost po zákroku

Díky omlazení se nejen budete cítit lépe, ale také Vy i Váš partner budete intenzivněji prožívat sexuální styk. Zbavíte se nepříjemného podráždění, volnosti a suchosti intimních míst.

Rejuvenace zlepší imunitu vašich intimních partií vůči opakovaným infekcím pochvy nebo zánětům močových cest. Také získáte jistotu, že už nebudete muset spěchat na toaletu z důvodu možného úniku moči.

Díky rejuvenaci získáte zpět ztracenou sebedůvěru a dlouhodobě zlepšíte svůj osobní i partnerský život. Ženy, které se rozhodly omladit své intimní partie, pociťují výrazné zlepšení v oblasti milování, lehkého úniku moči a snížení počtu zánětů.

Výhody rejuvenace

 • Okamžitý účinek s dlouhotrvajícím efektem

 • Bezbolestný a rychlý zákrok díky laserové technologii

 • Řešení úniku moči a častých zánětů 

 • Protizánětlivý a posilující účinek v poševní oblasti

 • Bez nutnosti hospitalizace a rekonvalescence

Nejčastější otázky a odpovědi

 

Je zákrok bolestivý?

Zákrok trvá přibližně půl hodiny, jedná se o neinvazivní zákrok bez anestezie. Pro maximalní komfort našich pacientek používáme znecitlivující krémy. Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru určeného pro gynekologická ošetření. Laserový paprsek působí na tvorbu nových kolagenových vláken, které pomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti.  Díky této technologii je ošetření bezbolestné a bezpečné. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které se potýkají s ochabnutím pánevního svalstva a snížení pružnosti poševních stěn a s tím spojené zdravotní problémy známé jako stresová inkontinence, nedostatečné zvlhčení pochvy či oslabená imunita imunitních partií. Tyto zdravotní potíže často vznikají po porodu, v období menopauzy (přechodu), nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, dále pak ke svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod. 

„Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence. Náhodou jsem se dozvěděla o CO2 laseru. Po podstoupení tohoto ošetření jsme já i můj partner pocítili výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoli dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči.“

Alena Svobodová, spokojená pacientka

Rejuvenace – ceník

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření.

 • 1. ošetření10 000 Kč
 • 2. ošetření5 000 Kč
 • 3. a další ošetřeníZDARMA

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.