Omlazení intimních partií, léčba inkontinence a Lichen sclerosus

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
10000,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Intimní partie Intimní partie
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Lehký únik moči
 • Uvolněná poševní stěna po porodu
 • Časté záněty
 • Snížená kvalita pohlavního styku
 • Lichen sclerosus

Účinky

 • Řeší lehkou inkontinenci
 • Léčí vaginální infekce
 • Zpevňuje a omlazuje poševní oblast
 • Vhodné po porodu
 • Bezbolestné a rychlé ošetření
 • Bez rekonvalescence

Popis zákroku

Vznik inkontinence má spoustu faktorů

Vznik inkontinence u žen může být způsobený celou řadou faktorů, díky nimž dělíme inkontinenci do těchto základních typů:

 • stresová - dochází k ní při zvýšené aktivitě, zakašlání, kýchnutí nebo při zvedání těžkých předmětů a dokonce také smíchu, tuto nejčastěji vyskytující se formu zapříčiňuje věk, porod, při kterém dochází k destrukci pánevního dna, menopauza nebo také sedavé zaměstnání
 • urgentní - projevuje se náhlým nucením na močení následovaným samovolným únikem moči, zpravidla postihuje ženy, které trpí častými infekcemi, které mohou dráždit močový měchýř či močovou trubici
 • smíšená - v různých situacích mohou ženy trpět jak stresovým, tak urgentním typem, příčiny obou forem spolu mohou, ale nemusí, souviset a je třeba vyšetřit každou samostatně
Kytička na intimích místech

O čem se tak úplně nemluví

Inkontinence je velmi citlivé téma a jen málo žen se přirozeně setká s informacemi, které je ujistí, že není nutné používat pouze inkontinenční pomůcky, ale že účinným a rychlým řešením problému může být neinvazivní zákrok pomocí laserového přístroje FRAXIS s aplikátorem GYNOLASER.

Úspěšné řešení existuje

Na naší klinice pracujeme s velice šetrným CO2 laserem, který patří k nejpoužívanějším jak v estetické, tak gynekologické medicíně. Principem tohoto laseru je stimulace tvorby kolagenových vláken uvnitř pochvy, čímž dochází k obnovení pevnosti poševní oblasti, upravení mikroflóry a posílení lubrikační činnosti a imunity. Během ošetření dochází ke stažení a zpevnění poševní oblasti, vlastně se dá říct, že se jedná o omlazení intimních partií. GYNOLASER tak nabízí i ošetření pro ženy, které z důvodu vyššího věku začalo trápit nedostatečné zvlhčení pochvy a díky tomu snížení kvality sexu. 

V tomto zařízení jsem maximálně spokojená. Výborná práce, dobrá cena, citlivý přístup.
Zdeňka Watzingerová, zdroj: Facebook

Bez složitých příprav a rekonvalescence

Ošetření Gynolaserem je neinvazivní a zcela bezbolestné, není potřeba používat žádnou anestezii. Do vnitřní části pochvy zavádíme speciální úzkou hlavici CO2 laseru určeného pro gynekologické ošetření. Většina našich klientek ošetření necítí, pouze při vstupu do pochvy může být pocit mírně diskomfortní. Po ošetření se klientka vrací k běžnému životu, jediným omezením je nutná týdenní sexuální abstinence. 

Počet ošetření je individuální, kdy primárně záleží na problému, se kterým klientka přichází. U léčby inkontinence je ideální podstoupit ošetření 3x. U léčby infekcí vaginálního charakteru obvykle stačí 1 terapie.

Po zákroku samozřejmě následuje hojení, proto je potřeba se skutečně vyhnout sexuálnímu styku alespoň na 7 dní. Po fázi hojení dochází ke vzniku nového kolagenu, který poševní oblast zpevní. Celý tento proces trvá přibližně 3 měsíce, efekt tedy nepřichází ihned po zákroku, avšak v řádech týdnů až měsíců. Doporučujeme po roce přijít na revitalizaci. Pokud má klientka dobrý životní styl a jako prevenci například pije pravidelně kolagen, efekt zákroku vydrží 3-4 roky. U žen vyššího věku (kolem 70 let) je revitalizace doporučená vždy po roce. 

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

GYNOLASER a Lichen sclerosus

Onemocnění Lichen Sclerosus postihuje nemalé procento žen. Ačkoli se toto onemocnění nedá zcela vyléčit, ke zmírnění až zastavení projevů také používáme náš GYNOLASER. Laserový paprsek proniká hluboko do pokožky, zvýší její prokrvení a zároveň stimuluje v buňkách jejich přirozené opravné mechanismy. Tím se rány a praskliny lépe a rychleji hojí.

Ošetření u nás na klinice provádíme 1x v kombinaci s výplněmi kyselinou hyaluronovou, která dodá velké množství stavebního materiálu a hydratace do postiženého místa. Další úspěšnou možností, jak zlepšit stav při tomto onemocnění, je také aplikace intimních výplní.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je zákrok bolestivý?

Zákrok trvá přibližně půl hodiny, jedná se o neinvazivní zákrok bez anestezie. Pro maximalní komfort našich klientek používáme znecitlivující krémy. Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru určeného pro gynekologická ošetření. Laserový paprsek působí na tvorbu nových kolagenových vláken, které pomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti.  Díky této technologii je ošetření bezbolestné a bezpečné. Po zákroku odchází klientka bez potíží domů.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které se potýkají s ochabnutím pánevního svalstva a snížení pružnosti poševních stěn a s tím spojené zdravotní problémy známé jako lehká inkontinence, nedostatečné zvlhčení pochvy či oslabená imunita intimních partií. Tyto zdravotní potíže často vznikají po porodu, v období menopauzy (přechodu), nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, dále pak ke svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1. ošetření 10000
2. ošetření 5000
3. ošetření zdarma
Udržovací ošetření 3100
Zevní ošetření (např. lichen) 4550

Hodnocení zákroku

4.5/5 - (153 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram