Omlazení intimních partií – CO2 laser

Co vás trápí

  • Uvolněná poševní stěna po porodu
  • Snížená kvalita pohlavního styku
  • Suchost a svědění intimních partií
  • Časté záněty pochvy nebo močových cest
  • Lehký únik moči – stresová inkontinence
  • Obtíže spojené s uvolněním poševní stěny vlivem menopauzy nebo hysterektomie

Vhodné pro partie

Ženské tělo s ručníkem

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 10 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Zlepší osobní i partnerský život

Omlazení intimních partií pomocí CO2 laseru je ambulantní neinvazivní zákrok  sloužící pro funkční obnovení pochvy. K bezbolestnému ošetření je využíván CO2 laser patřící mezi nejpoužívanější v estetické a gynekologické medicíně. Díky této průlomové laserové technologii zákrok probíhá bez nutnosti narkózy a vedlejších rizik.

Principem CO2 laseru je stimulování tvorby kolagenových vláken uvnitř pochvy. Stimulací dochází k obnovení pevnosti poševní oblasti, upravení mikroflóry, posílení lubrikační činnosti, regenerace i imunity.

V tomto zařízení jsem maximálně spokojená. Výborná práce, dobrá cena, citlivý přístup.

Zdeňka Watzingerová, zdroj: Facebook

Řešení inkontinence i zánětů

Omlazení intimních partií pomocí CO2 laseru získáte pevnou a pružnou poševní sliznice, ošetření pomůže při léčbě stresové inkontinence, pacientka dosáhne intenzivních milostných prožitků zpevněním pochvy a pánevního dna a také se zvýší sekreční činnost pochvy.

Zesílením imunitního systému v pochvě dochází k eliminování kvasinkových mikroorganismů, vaginálních infekcí a chronických zánětů.

Bezbolestné a rychlé ošetření

Ambulantní zákrok trvá přibližně 30 minut bez nutnosti podání anestezie. Pro maximální pohodlí našich klientek používáme znecitlivující krémy.

Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru. Laserový paprsek stimuluje a napomáhá tvorbě nových kolagenových vláken, které napomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

 • Zpevní poševní oblast a zlepší sex
 • Poradí si se stresovou inkontinencí
 • Eliminace vaginálních infekcí
 • Bezbolestné a rychlé ošetření
 • Vhodné po porodu pro zúžení pochvy

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Vysoká spokojenost po zákroku

Díky omlazení se nejen budete cítit lépe, ale také Vy i Váš partner budete intenzivněji prožívat sexuální styk. Zbavíte se nepříjemného podráždění, volnosti a suchosti intimních míst.

Rejuvenace zlepší imunitu vašich intimních partií vůči opakovaným infekcím pochvy nebo zánětům močových cest. Také získáte jistotu, že už nebudete muset spěchat na toaletu z důvodu možného úniku moči.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Potěšilová

MUDr. Michaela Potěšilová

Uznávaná lékařka se specializací na gynekologii a porodnictví

Naše klientky díky rejuvenaci dlouhodobě zlepšili svůj osobní i partnerský život. Ženy, které se rozhodly omladit své intimní partie, pociťují výrazné zlepšení v oblasti milování, lehkého úniku moči a snížení počtu zánětů.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Je zákrok bolestivý?

Zákrok trvá přibližně půl hodiny, jedná se o neinvazivní zákrok bez anestezie. Pro maximalní komfort našich pacientek používáme znecitlivující krémy. Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru určeného pro gynekologická ošetření. Laserový paprsek působí na tvorbu nových kolagenových vláken, které pomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti.  Díky této technologii je ošetření bezbolestné a bezpečné. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které se potýkají s ochabnutím pánevního svalstva a snížení pružnosti poševních stěn a s tím spojené zdravotní problémy známé jako stresová inkontinence, nedostatečné zvlhčení pochvy či oslabená imunita imunitních partií. Tyto zdravotní potíže často vznikají po porodu, v období menopauzy (přechodu), nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, dále pak ke svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření.

 • 1. ošetření10 000 Kč
 • 2. ošetření5 000 Kč
 • 3. ošetření a dalšíZDARMA

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet