Epilace chloupků a pleťová rejuvenace pomocí IPL světla

Doba ošetření
15 – 40 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Intimní partie Intimní partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Akné
 • Povadlá a unavená pleť bez života
 • Pigmentové skvrny
 • Žilky (varixy)
 • Chloupky jakékoli barvy kdekoli na těle
 • Špatně hojící se jizvy po operaci
 • Opary a praskající koutky

Účinky

 • Omlazení pleti
 • Zpevnění kontur
 • Účinné odstranění pigmentových skvrn
 • Odstranění žilek po celém těle
 • Zlepšení struktury pokožky
 • Odstranění jemných vrásek
 • Zhojení jizev, oparů a koutků
 • Lze ošetřovat i větší děti

Popis zákroku

Epilace chloupků i omlazení. Úžasná kombinace 2 v 1

Představujeme vám novinku na naší klinice Dermaestet. Je jí špičkový francouzský IPL přístroj Ariane pro trvalou epilaci nežádoucích chloupků a rejuvenaci - tedy omlazení - pleti v jednom.

Výhodou je možnost kombinace několika různých ošetření pomocí stejného přístroje využívajícího účinky IPL (intenzivního pulzního světla). Fotoepilace trvale odstraňuje nežádoucí chloupky kdekoli na těle, a fotorejuvenace vám navrátí mladistvý vzhled pleti i vyhladí jemné vrásky, účinně pomůže při léčbě akné a odstraní pigmentové skvrny i červené žilky v obličeji.

Trvalé odstranění všech druhů chloupků

IPL je vysoce účinná metoda, jak odstranit nežádoucí ochlupení ze všech částí těla. Fotoepilační přístroj Ariane vyšle do ošetřovaného místa bezpečný světelný svazek, který se při kontaktu s pigmentem chloupku přemění v teplo. Paprsek se sveze po chloupku, přeruší jeho výživu a do 14 dnů chloupek vypadne.

Před ošetřením vám partii očistíme, aby na povrchu kůže nezůstal žádný make-up, krém či deodorant a naneseme čirý sonogel. Během ošetření obsluha může měnit nastavení přístroje přesně pro potřebu dané partie. Ošetřením IPL Ariane jsme schopni účinně odstraňovat i blond a bílé ochlupení (tedy chloupky bez pigmentace), které kupříkladu laser neumí odstranit úplně 100%.

Pokud se chystáte přijít na epilaci v ranních hodinách, doporučujeme oholit se večer, jestliže plánujete epilaci například během obědové pauzy, stačí se oholit až ráno před odchodem do práce.

Efekt? Definitivní!

Při epilaci nežádoucích chloupků není nic důležitějšího než pravidelnost. Opakování je individuální, provádíme ho po 1 měsíci až 5 týdnech, cca 6 až 8x za sebou. Po skončení série se můžete těšit na hladkou pokožku zcela bez chloupků. S postupem času se mohou chloupky objevit, jedná se však o chloupky nové a na jiných místech, které však díky našemu ošetření i tak jsou jemnější a rostou méně.

Ošetření přístrojem Ariane je pohodlné
Ošetření přístrojem Ariane je pohodlné
Křišťálové plošky
Křišťálové plošky pro komfortní manipulaci a přesnost

Křišťálové omlazení pleti i léčba oparů a odřenin

IPL přístroj Ariane disponuje dvěma nástavci s křišťálovou ploškou, která pulzní světlo přenáší přesně do ošetřovaných partií. Světlo blahodárně působí na strukturu pleti a stimuluje obnovení vazivových buněk (tzv. fibroblastů).

Když vyměníte pravidelnou měsíční kosmetiku za toto ošetření, výsledkem bude vyhlazená, vypnutá a rozjasněná pleť.

Proškolená sestra zanalyzuje stav vaší pokožky a doporučí nejvhodnější postup ošetření. Nejprve vám pleť dokonale očistí od make-upu a kosmetických přípravků, posléze nanese čirý sonogel (pro komfortnější manipulaci a přesné zamíření paprsků) a nastaví přístroj. Během jediného zákroku vám ošetříme jak povrch pleti, tak vás zbavíme pigmentových skvrn a červených žilek, ošetření také v případě zájmu můžeme spojit s epilací nežádoucích chloupků. Trápí-li vás dlouhodobě opary nebo praskající koutky úst, IPL ošetření vám dokáže účinně pomoci. Také umí podpořit léčbu akné nebo urychlit hojení jizev po operacích.

Rekonvalescence a kombinace s jinými zákroky

Těsně po zákroku můžete mít mírný pocit pálení (asi jako když se spálíte na sluníčku). To vyřešíme nanesením krému s obsahem Panthenolu, pleť se velice rychle zklidní. Ihned po ošetření můžete nanést make-up a pokračovat v běžných denních činnostech nebo se vrátit do zaměstnání.

Po ošetření IPL přístrojem Ariane není prakticky žádná rekonvalescence. Pouze v případě ošetření pigmentových skvrn je potřeba až do úplného odrolení místa (v horizontu několika dní) chránit partii před přímým sluncem, jinak se pigmentace může sice v menší míře, ale vrátit. Jak v případě epilace chloupků, tak i rejuvenace pleti je samozřejmostí pravidelné nanášení ochranného krému s ochranným faktorem SPF50.

Toto ošetření se dá výborně kombinovat s dalšími zákroky, které u nás na klinice provádíme - ať už jsou to výplně botulotoxinem, nitěmi, kyselinou hyaluronovou anebo mezoterapie. Vždy je však třeba vše dopředu zkonzultovat s lékařem, aby se nejvhodnější kombinace naplánovala v čase co nejlépe.

11
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

V případě rejuvenace pleti a epilace chloupků je ošetření IPL přístrojem Ariane prakticky bezbolestné, pouze v místech s tenkou vrstvou pokožky (například na čele) nebo kolem nosu můžete po vyslání světelného impulzu cítit lehounké štípnutí. Pro účinné ošetření červených žilek je potřeba přístroj nastavit na vyšší výkon, takže pro klienty se zvýšenou citlivostí na bolest může být impuls nepříjemný. Ošetření pulzním světlem probíhá pod povrchem kůže, nikdy nedochází k poškození jejího povrchu.

Mám se na ošetření nějak speciálně připravovat?

Při rejuvenaci pokožky není potřeba žádná předchozí příprava. Pokud máte epilaci chloupků naplánovanou v čase kolem oběda, stačí se oholit ráno. Jestliže se chystáte na epilaci v ranních hodinách, poprosíme vás o oholení večer před ošetřením. Ošetření se neprovádí na čerstvé opálení, a to jak ze solária, tak sluníčka. Důvodem je zvýšená citlivost k popáleninám povrchu kůže.

Pro koho zákrok není vhodný?

Ošetření pulzním světlem nedoporučujeme klientům, kteří trpí epilepsií, dále pak při chemoterapii anebo pokud máte kardiostimulátor. Epilaci nebo rejuvenaci pleti přístrojem Ariane nelze provádět těhotným ženám, avšak kojící ženy již bez starosti proceduru podstoupit mohou.

Kolik ošetření musím podstoupit, aby byl výsledek co nejlepší?

V případě rejuvenace - tedy omlazení - pleti doporučujeme návštěvu pravidelně a to 1x měsíčně k postupnému zlepšování a udržování efektu. Díky pravidelnosti vás toto ošetření dokáže zbavit i jemných vrásek. V případě epilace je pro trvalý efekt třeba podstoupit cca 6 - 8 opakování.

Jak často lze toto ošetření podstupovat?

Jak v případě rejuvenace, tak i u epilace provádíme ošetření 1x měsíčně.

Je ošetření bezpečné?

Ano, ošetření přístrojem Ariane je zcela bezpečné. Přístroj je v souladu s pravidly Evropské a kanadské elektrické bezpečnosti zařízení. Jedná se o přístroj francouzské výroby s certifikací ISO 13485.

Lze ošetření podstoupit i v létě?

Jak rejuvenaci pleti, tak epilaci chloupků pomocí našeho IPL přístroje Ariane lze podstupovat kdykoli po celý rok.

Ceník

*Omlazující kúra obsahuje - omlazení, odstranění žilek, pigmentu a chloupků, masku a červené světlo.

Omlazující kúra* 6800
Ošetření s peelingem (balíček 4 ošetření) 6900
Chemický peeling (balíček 4 ošetření) 7200
Peeling 2300
Ošetření akné s peelingem 1990
Ošetření akné bez peelingu 1650
Odstranění pigmentace 2900
Odstranění žilek (obličej) 2900
Odstranění žilek (tělo) 2900
Lokální ošetření (např. opary, koutky) 990
Epilace - brada + podbradek 850
Epilace - bradavky 700
Epilace - břicho 1490
Epilace - celé nohy 4990
Epilace - celé paže 2490
Epilace - celé tělo 10990
Epilace - čelo 850
Epilace - horní ret 590
Epilace - hrdlo 790
Epilace - hrudník 2864
Epilace - hýždě 1490
Epilace - kotlety 690
Epilace - krk + zátylek 790
Epilace - lýtka 2490
Epilace - nadloktí 1490
Epilace - nárty 700
Epilace - obočí 490
Epilace - podpaží (obě) 1150
Epilace - předloktí 1490
Epilace - prsty (ruce a nohy) 790
Epilace - ramena 1490
Epilace - rektum 1650
Epilace - stehna 2990
Epilace - třísla (bikiny) 1490
Epilace - třísla (brazílie) 1990
Epilace - záda 1990
Konzultace 500

Galerie

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram