Epilace chloupků a pleťová rejuvenace pomocí IPL světla

Doba ošetření
15 – 40 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Intimní partie Intimní partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Akné
 • Povadlá a unavená pleť bez života
 • Pigmentové skvrny
 • Žilky (varixy)
 • Chloupky jakékoli barvy kdekoli na těle
 • Špatně hojící se jizvy po operaci
 • Opary a praskající koutky

Účinky

 • Omlazení pleti
 • Zpevnění kontur
 • Účinné odstranění pigmentových skvrn
 • Odstranění žilek po celém těle
 • Zlepšení struktury pokožky
 • Odstranění jemných vrásek
 • Zhojení jizev, oparů a koutků
 • Lze ošetřovat i větší děti

Galerie

Popis zákroku

Epilace chloupků i omlazení. Úžasná kombinace 2 v 1

Představujeme vám novinku na naší klinice Dermaestet. Je jí špičkový francouzský IPL přístroj Ariane pro trvalou epilaci nežádoucích chloupků a rejuvenaci - tedy omlazení - pleti v jednom.

Výhodou je možnost kombinace několika různých ošetření pomocí stejného přístroje využívajícího účinky IPL (intenzivního pulzního světla). Fotoepilace trvale odstraňuje nežádoucí chloupky kdekoli na těle, a fotorejuvenace vám navrátí mladistvý vzhled pleti i vyhladí jemné vrásky, účinně pomůže při léčbě akné a odstraní pigmentové skvrny i červené žilky v obličeji.

Ošetření přístrojem Ariane je pohodlné
Ošetření přístrojem Ariane je pohodlné

Trvalé odstranění všech druhů chloupků

IPL je vysoce účinná metoda, jak odstranit nežádoucí ochlupení ze všech částí těla. Fotoepilační přístroj Ariane vyšle do ošetřovaného místa bezpečný světelný svazek, který se při kontaktu s pigmentem chloupku přemění v teplo. Paprsek se sveze po chloupku, přeruší jeho výživu a do 14 dnů chloupek vypadne.

Před ošetřením vám partii očistíme, aby na povrchu kůže nezůstal žádný make-up, krém či deodorant a naneseme čirý sonogel. Během ošetření obsluha může měnit nastavení přístroje přesně pro potřebu dané partie. Ošetřením IPL Ariane jsme schopni účinně odstraňovat i blond a bílé ochlupení (tedy chloupky bez pigmentace), které kupříkladu laser neumí odstranit úplně 100%.

Efekt? Definitivní!

Při epilaci nežádoucích chloupků není nic důležitějšího než pravidelnost. Opakování je individuální, provádíme ho po 1 měsíci až 5 týdnech, cca 6 až 8x za sebou. Po skončení série se můžete těšit na hladkou pokožku zcela bez chloupků. S postupem času se mohou chloupky objevit, jedná se však o chloupky nové a na jiných místech, které však díky našemu ošetření i tak jsou jemnější a rostou méně.

Křišťálové plošky
Křišťálové plošky pro komfortní manipulaci a přesnost

Křišťálové omlazení pleti i léčba oparů a odřenin

IPL přístroj Ariane disponuje dvěma nástavci s křišťálovou ploškou, která pulzní světlo přenáší přesně do ošetřovaných partií. Světlo blahodárně působí na strukturu pleti a stimuluje obnovení vazivových buněk (tzv. fibroblastů).

Když vyměníte pravidelnou měsíční kosmetiku za toto ošetření, výsledkem bude vyhlazená, vypnutá a rozjasněná pleť.

Proškolená sestra zanalyzuje stav vaší pokožky a doporučí nejvhodnější postup ošetření. Nejprve vám pleť dokonale očistí od make-upu a kosmetických přípravků, posléze nanese čirý sonogel (pro komfortnější manipulaci a přesné zamíření paprsků) a nastaví přístroj. Během zákroku vám ošetříme jak povrch pleti, tak vás zbavíme pigmentových skvrn a červených žilek, ošetření také v případě zájmu můžeme spojit s epilací nežádoucích chloupků. Trápí-li vás dlouhodobě opary nebo praskající koutky úst, IPL ošetření vám dokáže účinně pomoci. Také umí podpořit léčbu akné nebo urychlit hojení jizev po operacích.

Rekonvalescence a kombinace s jinými zákroky

Těsně po zákroku můžete mít mírný pocit pálení (asi jako když se spálíte na sluníčku). To vyřešíme nanesením krému s obsahem Panthenolu, pleť se velice rychle zklidní. Ihned po ošetření můžete nanést make-up a pokračovat v běžných denních činnostech nebo se vrátit do zaměstnání.

Po ošetření IPL přístrojem Ariane není prakticky žádná rekonvalescence. Pouze v případě ošetření pigmentových skvrn je potřeba až do úplného odrolení místa (v horizontu několika dní) chránit partii před přímým sluncem, jinak se pigmentace může sice v menší míře, ale vrátit. Jak v případě epilace chloupků, tak i rejuvenace pleti je samozřejmostí pravidelné nanášení ochranného krému s ochranným faktorem SPF50.

Toto ošetření se dá výborně kombinovat s dalšími zákroky, které u nás na klinice provádíme - ať už jsou to výplně botulotoxinem, nitěmi, kyselinou hyaluronovou anebo mezoterapie. Vždy je však třeba vše dopředu zkonzultovat s lékařem, aby se nejvhodnější kombinace naplánovala v čase co nejlépe.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

V případě rejuvenace pleti a epilace chloupků je ošetření IPL přístrojem Ariane prakticky bezbolestné, pouze v místech s tenkou vrstvou pokožky (například na čele) nebo kolem nosu můžete po vyslání světelného impulzu cítit lehounké štípnutí. Pro účinné ošetření červených žilek je potřeba přístroj nastavit na vyšší výkon, takže pro klienty se zvýšenou citlivostí na bolest může být impuls nepříjemný. Ošetření pulzním světlem probíhá pod povrchem kůže, nikdy nedochází k poškození jejího povrchu.

Mám se na ošetření nějak speciálně připravovat?

Při rejuvenaci pokožky není potřeba žádná předchozí příprava. Pokud máte epilaci chloupků naplánovanou v čase kolem oběda, stačí se oholit ráno. Jestliže se chystáte na epilaci v ranních hodinách, poprosíme vás o oholení večer před ošetřením. Ošetření se neprovádí na čerstvé opálení, a to jak ze solária, tak sluníčka. Důvodem je zvýšená citlivost k popáleninám povrchu kůže.

Pro koho zákrok není vhodný?

Ošetření pulzním světlem nedoporučujeme klientům, kteří trpí epilepsií, dále pak při chemoterapii anebo pokud máte kardiostimulátor. Epilaci nebo rejuvenaci pleti přístrojem Ariane nelze provádět těhotným ženám, avšak kojící ženy již bez starosti proceduru podstoupit mohou.

Kolik ošetření musím podstoupit, aby byl výsledek co nejlepší?

V případě rejuvenace - tedy omlazení - pleti doporučujeme návštěvu pravidelně a to 1x měsíčně k postupnému zlepšování a udržování efektu. Díky pravidelnosti vás toto ošetření dokáže zbavit i jemných vrásek. V případě epilace je pro trvalý efekt třeba podstoupit cca 6 - 8 opakování.

Jak často lze toto ošetření podstupovat?

Jak v případě rejuvenace, tak i u epilace provádíme ošetření 1x měsíčně.

Je ošetření bezpečné?

Ano, ošetření přístrojem Ariane je zcela bezpečné. Přístroj je v souladu s pravidly Evropské a kanadské elektrické bezpečnosti zařízení. Jedná se o přístroj francouzské výroby s certifikací ISO 13485.

Lze ošetření podstoupit i v létě?

Jak rejuvenaci pleti, tak epilaci chloupků pomocí našeho IPL přístroje Ariane lze podstupovat kdykoli po celý rok.

Ceník

*Omlazující kúra obsahuje - omlazení, odstranění žilek, pigmentu a chloupků, masku a červené světlo.

Uvedené ceny jsou za jedno ošetření.

epilace - balíček - celé nohy 6050
epilace - balíček - celé paže 3800
epilace - balíček - celé tělo 13500
epilace - balíček - horní ret + brada + podbradek 1700
epilace - balíček - záda + hrudník + ramena 5300
epilace - brada + podbradek 1150
epilace - bradavky 1100
epilace - břicho 2450
epilace - čelo 1100
epilace - horní ret 1100
epilace - hrdlo 1650
epilace - hrudník 2850
epilace - hýždě 2100
epilace - kotlety 1650
epilace - krk – zátylek 1650
epilace - lýtka 3850
epilace - nadloktí 2800
epilace - nárty 1100
epilace - podpaží (obě) 1400
epilace - předloktí 2700
epilace - prsty (ruce a nohy) 1100
epilace - pupík 1100
epilace - ramena 5300
epilace - rektum 1950
epilace - stehna 4050
epilace - třísla (bikiny) 2100
epilace - třísla (brazílie) 2950
epilace - záda 4050
Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Omlazující kúra* 6800
Ošetření akné s peelingem (balíček 4 ošetření) 7100
Ošetření akné s peelingem 2100
Ošetření akné bez peelingu 1650
Odstranění pigmentací 2900
Odstranění žilek 2900
Lokální ošetření (např. opary, koutky) 990

Hodnocení zákroku

4.9/5 - (10 hodnocení)

Galerie

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram