Laserová liposukce Slimlipo

Doba ošetření
2 – 3 hodiny
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
24 hodin
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Nashromážděný tuk
 • Kožní nadbytky po hubnutí či porodu
 • Celulitida a strie
 • Ochablá pokožka
 • Podbradek či druhá brada

Účinky

 • Šetrný způsob pro odstranění tuku
 • Minimálně bolestivá metoda
 • Vhodná pro jakékoli partie
 • Poradí si také s celulitidou
 • Skvělé výsledky viditelné ihned po zákroku

Galerie

Rychlé a šetrné formování postavy

Laserová liposukce nejen že efektivně zeštíhluje, ale v místě odsátí tuku zároveň viditelně zpevní a stáhne kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji elasticitu. Díky laserové technologii se pokožka po ošetření přirozeně připojí k podkoží. Nezůstane tedy povolená a ochablá, jako tomu bývá u klasické tumescentní liposukce.

Liposukce Slimlipo je vhodná pro jakékoli partie těla (bříško, stehna, lýtka, ruce nebo také podbradek).

Minimální rekonvalescence

Metoda využívá unikátní laserovou technologii, kdy laserové vlákno dovede zacílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozeny.

I přesto, že pravidelně cvičíte a dodržujete správnou životosprávu, může se stát, že stále nejste spokojeni se svým vzhledem. Laserová liposukce vám od nežádoucího tuku pomůže rychle, šetrně a s minimální dobou rekonvalescence. Přidanou hodnotou k efektivnímu zeštíhlení je okamžitě viditelné zpevnění a vypnutí pokožky.

Pro koho je zákrok určený

Laserovou liposukci na naší klinice podstupují ženy i muži. Hodí se pro větší problémové partie jako bříško, stehna, lýtka nebo boky. Využít se však dá i pro precizní tvarování menších oblastí na těle – paží, kolen či podbradku.

Jaké výsledky lze očekávat

Zázrak jménem laser přináší nejen okamžité zeštíhlení, ale i zpevnění a vypnutí pokožky. V ošetřeném místě se pak již nový tuk neusazuje, je však třeba dbát na správnou životosprávu, aby se nezačal usazovat v jiných problémových partiích.

Laserová liposukce břicha, podbradku nebo stehen přináší trvalé výsledky. Vlivem ústupu otoku dochází v průběhu několika měsíců k neustálému zeštíhlování.

Ihned po zákroku odcházíte domů a je potřeba dodržet klidový režim po dobu 3 dnů. Definitivní efekt je patrný v rámci několika měsíců. V průběhu této doby dochází k neustálému zeštíhlování dané partie vlivem ústupu otoku.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Laserová liposukce je šetrná metoda

K odstranění nežádoucích tukových buněk využívá tento druh liposukce unikátní laserovou technologii. Další výhodou laserového vlákna jsou jeho hojivé účinky. Při proniknutí laserového vlákna do podkoží dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení. Jedná se o velký rozdíl oproti klasické tumescentní liposukci, kdy pokožka po zákroku může zůstat povolená a ochablá.

Jak probíhá zákrok a následná rekonvalescence

Po úvodní konzultaci s naším specialistou, v indikovaných případech provádíme krevní testy, abychom vyloučili možné zdravotní komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín zákroku.

Zákrok provádíme v lokální anestezii v podobě tumescentního roztoku, který obsahuje naředěné anestetikum a adrenalin. Jakmile začne roztok působit, znecitliví celou odsávanou oblast a následné odsávání pak vůbec nebolí. Zákrok trvá 2-3 hodiny, v závislosti na velikosti ošetřované partie.

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji
Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Při zákroku budete při plném vědomí a ihned po něm odcházíte domů oblečení do kompresivního prádla, které doporučujeme nesundávat v následujících 24 hodinách. 2-3 dny po operaci vám bude z malých ranek vytékat oranžově zbarvená tekutina, jedná se pouze o zbytky tumescentního roztoku a je to tak v pořádku.

Zhruba 1-2 týdny po zákroku je potřeba se pouze sprchovat a 2-6 týdnů pravidelně nosit kompresní prádlo. Do běžného režimu se můžete vrátit za 2 týdny a za další měsíc se lze vrátit zpět ke sportu. Doporučujeme si dát pozor na pobyt na slunci, zákrokem porušená pokožka má větší tendence k pigmentaci. Několik týdnů po liposukci se tedy určitě vyhněte opalování a soláriím.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak dlouho zákrok trvá?

Zákrok trvá zhruba 2-3 hodiny, v závislosti na velikosti ošetřované partie. Liposukce stehen může trvat o něco déle než například liposukce paží.

Je laserová liposukce bolestivá?

Díky lokální anestezii v podobě roztoku je zákrok zcela bezbolestný. Po celou dobu je klient při plném vědomí.

Mohu po zákroku odejít domů?

Ano, ihned po zákroku vás oblékneme do kompresního prádla, které dle instrukcí lékaře budete dalších několik týdnů nosit, a odcházíte domů. V následujících 2-3 dnech od operace je nutné počítat s tím, že z ranek po vstupu laserového vlákna budou vycházet kapičky oranžové tekutiny. Jedná se o běžný jev, z těla odcházejí poslední zbytky znecitlivujícího roztoku.

Lze ošetřit více partií najednou?

Ano, je možné v rámci jednoho zákroku podstoupit zeštíhlení více partií. Zároveň díky menší spotřebě materiálu bude uplatněna na levnější partii sleva, dle ceníku níže. 

Proč je laserová liposukce SlimLipo lepší než klasická (tumescentní) liposukce?

Liposukce laserem je velice bezpečná a šetrná metoda, a to hlavně díky použité technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na tukové buňky a díky tomu nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Další výhodou této metody jsou její hojivé účinky. Při styku laserového světla s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení, pokožka je pak viditelně pevná a stažená.

Hodí se laserová liposukce pro každého?

Laserová liposukce se hodí jak pro ženy, tak muže. Prakticky jedinou kontraindikací je užívání léků na ředění krve. Tento druh léků je vždy potřeba konzultovat s vaším ošetřujícím hematologem.

Ceník

Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Níže uvedené ceny jsou orientační. Při ošetření 2 a více partií vám cenu stanovíme individuálně při konzultaci podle rozsahu ošetřované části. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná.

Boky 35500
Břicho - celé 45550
Břicho - spodní 33300
Kolena 26550
Paže 25950
Podbradek 25950
Prsa muži (gynekomastie) 33300
Ruce 33300
Stehna - vnější (rajtky) 33300
Stehna - vnitřní 33300
Záda 33350
Konzultace (bezplatná v případě absolvování zákroku) 600

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (196 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram