Laserová liposukce Slimlipo

Co vás trápí

  • Nashromážděný tuk
  • Kožní nadbytky po hubnutí či porodu
  • Celulitida a strie
  • Ochablá pokožka
  • Podbradek či druhá brada

Vhodné pro partie

Ženské tělo

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 2 –3 hodiny
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence 24 hodin
 • Cena zákroku od 18 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Okamžitě štíhlá a pevná postava

Laserová liposukce SlimLipo je minimálně bolestivá metoda pro trvalé odstranění podkožního tuku již při prvním zákroku. Zároveň však zpevní a stáhne kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji elasticitu. Díky tomu odpadají problémy s ochablou pokožkou, jak u běžných liposukcí. Pomůže zmírnit strie i projevy celulitidy.

Laserová liposukce SlimLipo je vhodná pro jakékoli partie těla (bříško, stehna, lýtka, ruce nebo také podbradek). Pomocí této technologie lze účinně a trvale odstranit také pocení.

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji

Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Rychlé zotavení i viditelné výsledky

Laserová liposukce SlimLipo přináší trvalé výsledky a viditelné ihned po provedeném zákroku. Zákrok se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy.

Díky lokální anestezii je znecitlivěna celá odsávaná oblast a zákrok je tak minimálně bolestivý. Ihned po zákroku odcházíte domů a po 24 hodinách se můžete vrátit k běžným činnostem.

Svěřte se do péče profesionálů

Po úvodní konzultaci s naším specialistou se nejprve provádí krevní testy, abychom vyloučili možné zdravotní komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín zákroku.

Samotný zákrok trvá zhruba 2–3 hodiny v závislosti na ošetřovaných partiích. Ty se před zákrokem nejprve lokálně znecitliví, aby byl zákrok pro pacienta minimálně bolestivý. Potom se do podkoží zavedou speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řez, který se zacelí do 24 hodin.

 • Šetrný způsob pro odstranění tuku
 • Minimálně bolestivá metoda
 • Vhodná pro jakékoli partie
 • Poradí si také s celulitidou
 • Skvělé výsledky viditelné ihned po zákroku

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Laserová liposukce je šetrná metoda

odstranění nežádoucích tukových buněk využívá SlimLipo unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno, které prostupuje mikro kanylou, dovede zacílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozeny.

Další výhodou laserového vlákna jsou jeho hojivé účinky. Při kontrakci laseru s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení. Pokožka je pak díky tomu viditelně pevná. Jedná se o velký rozdíl oproti klasické tumescentní liposukci, která nevyužívá laserové technologie, a proto může pokožka po zákroku zůstat povolená a ochablá.

Před a po zákroku

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

SlimLipo je opravdovou revolucí v oblasti liposukcí. Naši klienti si tuto technologii chválí pro její minimálně bolestivý průběh, rychlou rekonvalescenci a skvělé výsledky.

Laserová technologie SlimLipo je vhodná jakékoli partie těla. Mezi klienty je tato technologie oblíbené pro odstranění tuku z bříška, nohou, ale také pro odstranění podbradku. Při odstranění podbradku kombinujeme metodu Slimlipo s níťovým liftingem. Pomocí této technologie odstraňujeme nejen nashromážděný tuk, ale také pocení.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá laserová liposukce?

Zákrok trvá 2 až 3 hodiny v závislosti na ošetřovaných partiích, které jsou lokálně znecitlivěny. Díky použité lokální anestezii je zákrok pro vás minimálně bolestivý. Poté se do podkoží zavádí speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řezy, které se zacelí do 24 hodin. Ihned po zákroku odcházíte domů a již následující den se vracíte k běžným činnostem.

Proč je laserová liposukce SlimLipo lepší než klasická (tumescentní) liposukce?

Slimlipo je velice bezpečná a šetrná metoda díky unikátní laserové technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na tukové buňky a díky tomu nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Jeho další výhodou jsou hojivé účinky. Při styku laserového světla s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení, pokožka je pak viditelně pevná a stažená. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace jako je tomu u běžně prováděných liposukcí.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Níže uvedené ceny jsou orientační. Při ošetření 2 a více partií vám cenu stanovíme individuálně při konzultaci podle rozsahu ošetřované části. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná.

 • Podbradek18 000 Kč
 • Ruce25 000 Kč
 • Spodní břicho26 000 Kč
 • Celé břicho34 000 Kč
 • Vnitřní stehna29 900 Kč
 • Vnější stehna (rajtky)29 900 Kč
 • Kolena18 000 Kč
 • Boky26 000 Kč
 • Záda28 000 Kč
 • Prsa muži26 000 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet