Laserová liposukce Slimlipo

Doba ošetření
2 – 3 hodiny
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
24 hodin
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Nashromážděný tuk
 • Kožní nadbytky po hubnutí či porodu
 • Celulitida a strie
 • Ochablá pokožka
 • Podbradek či druhá brada

Účinky

 • Šetrný způsob pro odstranění tuku
 • Minimálně bolestivá metoda
 • Vhodná pro jakékoli partie
 • Poradí si také s celulitidou
 • Skvělé výsledky viditelné ihned po zákroku

Popis zákroku

Okamžitě štíhlá a pevná postava

Laserová liposukce SlimLipo je minimálně bolestivá metoda pro trvalé odstranění podkožního tuku již při prvním zákroku. Zároveň však zpevní a stáhne kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji elasticitu. Díky tomu odpadají problémy s ochablou pokožkou, jako je tomu u běžných liposukcí. Pomáhá také zmírnit strie i projevy celulitidy.

Laserová liposukce SlimLipo je vhodná pro jakékoli partie těla (bříško, stehna, lýtka, ruce nebo také podbradek). Pomocí této technologie lze účinně a trvale odstranit také pocení.

Trvalé výsledky

Laserová liposukce SlimLipo přináší trvalé výsledky. Zákrok se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy.

Díky lokální anestezii je znecitlivěna celá odsávaná oblast a zákrok je tak minimálně bolestivý. Ihned po zákroku odcházíte domů a je potřeba dodržet klidový režim po dobu 3 dnů. Bolestivost může přetrvávat 2 týdny, kdy následně odchází i otok. Definitivní efekt je patrný v rámci několika měsíců. V průběhu této doby dochází k neustálému zeštíhlování dané partie vlivem ústupu otoku. Po celou dobu hojení je potřeba nosit speciální kompresní prádlo, kterým vás vybavíme po zákroku.

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji
Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Svěřte se do péče profesionálů

Po úvodní konzultaci s naším specialistou se nejprve provádí krevní testy, abychom vyloučili možné zdravotní komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín zákroku.

Samotný zákrok trvá zhruba 2–3 hodiny v závislosti na ošetřovaných partiích. Ty se před zákrokem nejprve lokálně znecitliví, aby byl zákrok pro klienta minimálně bolestivý. Poté se do podkoží zavedou speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řez, který se zacelí do několika dní.

Laserová liposukce je šetrná metoda

K odstranění nežádoucích tukových buněk využívá SlimLipo unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno, které prostupuje mikro kanylou, dovede zacílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozené.

Další výhodou laserového vlákna jsou jeho hojivé účinky. Při proniknutí laseru do podkoží dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení. Jedná se o velký rozdíl oproti klasické tumescentní liposukci, která nevyužívá laserové technologie, kdy pokožka po zákroku může zůstat povolená a ochablá.

221
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá laserová liposukce?

Zákrok trvá 2 až 3 hodiny v závislosti na ošetřovaných partiích, které jsou lokálně znecitlivěny. Díky použité lokální anestezii je zákrok pro vás minimálně bolestivý. Poté se do podkoží zavádí speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řezy, které se zacelí do několika dní. Laserové vlákno prostupuje mikro kanylou a cílí výhradně na tukové buňky.

Proč je laserová liposukce SlimLipo lepší než klasická (tumescentní) liposukce?

Slimlipo je velice bezpečná a šetrná metoda díky unikátní laserové technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na tukové buňky a díky tomu nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Jeho další výhodou jsou hojivé účinky. Při styku laserového světla s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení, pokožka je pak viditelně pevná a stažená.

Ceník

Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Níže uvedené ceny jsou orientační. Při ošetření 2 a více partií vám cenu stanovíme individuálně při konzultaci podle rozsahu ošetřované části. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná.

Konzultace (bezplatná v případě absolvování zákroku) 600
Boky 35500
Břicho - celé 45550
Břicho - spodní 33300
Kolena 26550
Paže 25950
Podbradek 25950
Prsa muži (gynekomastie) 33300
Ruce 33300
Stehna - vnější (rajtky) 33300
Stehna - vnitřní 33300
Záda 33350

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram