Revitalizace pokožky mikrojehličkovou radiofrekvencí

Doba ošetření
15 – 60 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
4600,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Povislá pokožka
 • Strie
 • Jizvy
 • Vrásky
 • Nadměrné pocení

Účinky

 • Omlazení a zpevnění pokožky
 • Redukce vrásek
 • Zmírnění strií a jizev
 • Redukce hyperhidrózy

Galerie

Popis ošetření

Revitalizace pleti bez nutnosti podstoupení chirurgického zákroku? Díky mikrojehličkové radiofrekvenci - přelomové metodě v estetické medicíně, je možné i nemožné. Naše klinika nabízí tuto minimálně invazivní proceduru s použitím špičkového přístroje, který kombinuje mikrojehličkování s radiofrekvenční energií pro intenzivní obnovu kolagenu a zlepšení textury pleti.

Dvojitá síla pro vaši krásu

Spojením mikrojehliček a radiofrekvence dosahujeme výjimečných výsledků v omlazení pokožky. Tato synergická metoda umožňuje cílenému teplu proniknout do hlubokých vrstev kůže, čímž podporuje tvorbu kolagenu a zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

Pokročilá technologie zajišťující maximální výsledky

Naše klinika se pyšní používáním lékařského přístroje Endymed Pro 3Deep, který je na špici radiofrekvenční terapie. Přístroj vyniká kombinací pokročilé technologie s inteligentním softwarem k dosažení maximální účinnosti a bezpečnosti. Jeho trojrozměrná hlava umožňuje přesné zacílení energie a stimulaci produkce kolagenu, což vede k viditelnému zlepšení struktury pokožky.

Nejen krása, ale i řešení problémů

Mikrojehličková radiofrekvence je nejen účinná při omlazení a zpevnění pokožky, ale také výrazně přispívá k redukci nežádoucích kožních problémů, vrásek, jemných linií, strií  a zlepšení struktury jizev. Přístroj obsahuje nástavec z tenkých mikrojehliček, které pronikají do kůže, kde vypouštějí radiofrekvenční energii.

Poradí si i s nadměrným pocením

Nadměrné pocení neboli hyperhidróza může silně ovlivnit kvalitu společenského života. Nezávisle na pohlaví, trpět jí můžou jak muži, tak ženy. Nejčastěji řešíme hyperhidrózu pomocí aplikace botulotoxinu, mikrojehličková radiofrekvence je však skvělá alternativa.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Průběh ošetření

Před samotným zákrokem vám na ošetřovanou oblast nanese anestetický krém pro maximální komfort. V průběhu ošetření z hlavy přístroje pronikají do podkoží pozlacené mikrojehličky do přesně stanovené hloubky.

Celé ošetření je rychlé, bez krvácení a modřin a s minimálním rekonvalescenčním obdobím. Je dokonce vhodné i během letních měsíců s použitím vhodné ochrany proti slunci. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme ošetření opakovat v pravidelných intervalech.

Pokud se rozhodnete absolvovat mikrojehličkovou radiofrekvenci, ošetření předchází konzultace s odborným personálem. Naše klinika je připravena vám poskytnout personalizovanou péči a doprovodit vás na cestě k dokonalé pleti.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je mikrojehličková radiofrekvence bezpečná?

Ošetření přístrojem EndyMed 3Deep pro je zcela bezpečné.

Po jaké době jsou viditelné výsledky?

Výsledky jsou viditelné ihned. S postupem ošetření však budete pociťovat stále viditelnější zlepšení pleti, které bude pokračovat ještě 3 měsíce po ukončení posledního ošetření.

Ceník

Před tímto zákrokem je nutná konzultace. V případě podstoupení zákroku ihned je konzultace bezplatná.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření 7100
Balíček 3 ošetření 14900
1 lokální ošetření 4600
Balíček 3 lokálních ošetření 900

Hodnocení zákroku

4.4/5 - (35 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram