Lymfodrenáže

Doba ošetření
60 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
800,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Nohy Nohy
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Pocit těžkých a oteklých nohou
 • Nedostatečný odtok lymfy z dolních končetin
 • Oslabená imunita po infekčních onemocněních
 • Špatný stav pokožky po liposukci a jiných operacích
 • Křečové žíly a žilní nedostatečnost
 • Celulitida

Účinky

 • Odstraní oteklé nohy a kotníky
 • Pomůže při odstranění celulitidy
 • Prevence před vznikem křečových žil
 • Zlepšuje účinek estetických zákroků

Popis ošetření

Přístrojová masáž posílí lymfatický systém

Jedná se o speciální masáž jejímž účinkem je obnovení a zvýšení odtoku lymfy z dolních končetin. Pomocí speciálních nohavic se provádí přístrojová lymfodrenáž, která je založena na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny, která podporuje, jak lymfatický, tak žilní systém.

Zdraví lidé by na lymfodrenáž měli jít alespoň dvakrát do roka, aby povzbudili činnost lymfatického systému a zároveň tak posílili svůj imunitní systém.

Bolavé nohy

Zbaví tělo škodlivých látek a nemocí

Hlavním úkolem lymfatického systému je očista organismu od škodlivých látek. Současný životní styl plný stresu či napětí a špatných stravovacích návyků může negativně ovlivnit správnou činnost lymfatického systému.

V důsledku špatné detoxikace organismu se cítíme unaveni, trápí nás nejrůznější zdravotní potíže a nemoci, kterým snadněji podléháme, neboť naše imunita je oslabena.

„Skvělá klinika, profesionální služby, velmi zkušená paní doktorka. Mohu jen doporučit.“
Zed Bee, zdroj: Google

Vhodné po operacích i jako prevence

Přístrojovou lymfodrenáž je vhodné absolvovat po infekčních onemocněních, úrazech a operacích nebo také pro zlepšení stavu pokožky (například po liposukci). Také napomáhá rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice a sportování.

Lymfodrenáž je také skvělá prevence proti vzniku křečových žil. Pomáhá také při žilní nedostatečnosti, natékání nohou a celulitidě.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Vynikající estetické i rehabilitační výsledky

Pokud přemýšlíte, jak podpořit lymfatický a imunitní systém vyzkoušejte přístrojovou lymfodrenáž. Jedná se o klinicky ověřenou a douhodobě testovanou metodu pro zlepšení činnosti lymfatického systému, kterou v Dermaestet úspěšně aplikujeme několik let.

Lymfodrenáž přispěje nejen k ozdravení vašeho organismu. Sníží se otoky nohou a kotníků. Po ošetření také dochází k zeštíhlení a odstranění celulitidy. Zlepší se elasticita pokožky. Lymfodrenáž pomůže také při bolestech svalů.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

Lymfodrenáž není bolestivé ošetření. Jedná se o velmi příjemnou proceduru.

Kdy jsou lymfodrenáže vhodné?

Ošetření pomáhá při žilní nedostatečnosti, při křečových žilách i proti jejich vzniku. Dále pomůže při odstranění celulitidy a výrazně zlepší vzhled pokožky. Také je to skvělý způsob sportovní regenerace a v některých případech i pooperační péče (např. po liposukci).

Pro koho není ošetření vhodné?

Přístrojovou lymfodrenáž nelze podstoupit v případě onkologického onemocnění s metastázemi, při akutních infekčních onemocnění a hypertenzi (vysoký krevní tlak) – měří se před ošetřením. Užívání warfarinu je rovněž kontraindikací k lymfodrenáži.

Co si s sebou přinést na ošetření?

V letních měsících je vhodné přinést si legíny nebo punčochy – pro komfortnější pocit při ošetření.

Ceník

1 ošetření 800

Hodnocení zákroku

4.5/5 - (10 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram