MUDr. Alena Štukavcová
Baví mě práce v týmu na vysoké profesionální úrovni.
MUDr. Alena Štukavcová

MUDr. Alena Štukavcová

všeobecná dermatologie a estetická dermatologie

O studiu

Paní doktorka studovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 2003 působí na kožním oddělení Uherskohradišťské nemocnice, od roku 2015 zde zastává pozici primáře. Na klinice Dermaestet pracuje od roku 2014.

Proč pracuji v Dermaestet

"Na počátku bylo oslovení ke spolupráci paní doktorkou Vykutilovou, zakladatelkou kliniky. Ona je tou osobou, které si velmi vážím, a která mi předurčila můj další profesní směr. Kolegové v týmu jsou na vysoké profesionální úrovni, zároveň mají lidský a individuální přístup ke klientům. Neustále inovujeme své postupy, rozšiřujeme portfolio výkonů a snažíme se vždy klientům terapii ušít na míru."

Kam mířím

"Baví mě pestrost oboru dermatologie, široké spektrum možností diagnostiky, terapie a řešení obtíží, a také provádění dermatochirurgických výkonů s ohledem na co nejlepší estetický výsledek. Můj plán do budoucna je rozvoj těchto dovedností v příjemném a kolegiálním kolektivu."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram