Léčba inkontinence laserem

Co vás trápí

  • Stresová inkontinence (např. při kýchnutí, smíchu nebo sportu)
  • Lehký únik moči po porodu
  • Časté záněty pochvy nebo močových cest
  • Potíže se suchostí při milování
  • Prožitky z milování nejsou tak intenzivní

Vhodné pro partie

Kytička na intimích místech

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 3 x 30min
 • Typ anestezie žádná
 • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
 • Cena zákroku od 5 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Řešení pomocí laserové technologie

K bezbolestnému ošetření inkontinence je využíván CO2 laser patřící mezi nejpoužívanější v gynekologické medicíně. Díky této průlomové laserové technologii zákrok probíhá bez nutnosti narkózy

Kromě vymizení obav spojených s lehkou až střední inkontinencí, pocítíte výrazné zlepšení v oblasti milování a snížení počtu intimních zánětů.

„Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence. Náhodou jsem se dozvěděla o CO2 LASERU a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči.“

Pacientka

Pomoc od inkontinence i zánětů

Po ošetření CO2 laserem získáte pevnou a pružnou poševní sliznici. Dojde ke zpevnění pochvy i pánevního dna, díky tomu dosáhnete intenzivních milostných prožitků, zvýší se sekreční činnost pochvy a zbavíte se nechtěného úniku moči.

Zesílením imunitního systému v pochvě také dochází k eliminování kvasinkových mikroorganismů, vaginálních infekcí a chronických zánětů.

Bezbolestné a rychlé ošetření

Principem CO2 laseru je stimulování tvorby kolagenových vláken uvnitř pochvy. Stimulací dochází k obnovení pevnosti poševní oblasti, upravení mikroflóry, posílení lubrikační činnosti, regenerace i imunity. Ambulantní zákrok trvá přibližně 30 minut bez nutnosti podání anestezie.

Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální úzká hlavice CO2 laseru. Laserový paprsek stimuluje a napomáhá tvorbě nových kolagenových vláken, které napomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

 • S dlouhodobým pozitivním účinkem
 • Poradí si se stresovou inkontinencí
 • Eliminace vaginálních infekcí
 • Bezbolestné a rychlé ošetření
 • Vhodné po porodu pro zúžení pochvy

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Vysoká spokojenost po zákroku

Díky ztrátě obavy z nechtěného úniku moči se nejen budete cítit lépe, ale také budete intenzivněji prožívat pohlavní styk s partnerem. Zbavíte se suchosti intimních míst a zlepší se vaše imunita vůči opakovaným infekcím pochvy nebo zánětům močových cest. Získáte jistotu, že už nebudete muset spěchat na toaletu z důvodu obavy z úniku moči.

Získáte zpět ztracenou sebedůvěru a dlouhodobě zlepšíte svůj osobní a partnerský život.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Potěšilová

MUDr. Michaela Potěšilová

Uznávaná lékařka se specializací na gynekologii a porodnictví

Ženy, které se rozhodly omladit své intimní partie pomocí CO2 laseru, pociťují výrazné zlepšení v oblasti milování, lehkého úniku moči a snížení počtu zánětů.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Je zákrok bolestivý?

Do vnitřní části pochvy zavádíme speciální úzkou hlavici CO2 laseru určeného pro gynekologické ošetření. Laserový paprsek nastartuje tvorbu nových kolagenových vláken, které pomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Díky této technologii je ošetření bezbolestné a bezpečné. Většina našich klientek ošetření necítí – pouze při vstupu do pochvy může být ošetření méně diskomfortní.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které se potýkají s ochabnutím pánevního svalstva a snížení pružnosti poševních stěn a s tím spojené zdravotní problémy známé jako stresová inkontinence, nedostatečné zvlhčení pochvy či oslabená imunita imunitních partií. Tyto zdravotní potíže často vznikají po porodu, v období menopauzy (přechodu), nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, dále pak ke svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení apod.

Kdy je efekt po zákroku znatelný?

Po zákroku dochází k hojení, proto je potřeba vyhnout se sexuálnímu styku alespoň po dobu 7 dní. Poté dochází ke vzniku nového kolagenu, který poševní oblast zpevní. Tento proces trvá přibližně 3 měsíce. Efekt tedy nepříchází ihned po zákroku, ale postupně v řádech týdnů až měsíců.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření.

 • 1. ošetření10 000 Kč
 • 2. ošetření5 000 Kč
 • 3. ošetření a dalšíZDARMA

Financování zákroku

Víme, že tento zákrok není hrazen zdravotní pojišťovnou. Chceme, aby tato péče byla dostupná pro všechny naše klienty, proto pro vás máme možnost výhodného financování.

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.