Novinka! Jalutoxin - sen o krásné pleti bez vrásek

Objevte kombinaci účinků botulotoxinu a pleťové výživy Jalupro. Jsme jedna z prvních klinik v České republice, kdo jalutoxin začal aplikovat.

Toužíte svou pleť pořádně vyživit, zároveň vás ale trápí i jemné vrásky a nemůžete se rozhodnout, čemu se věnovat dřív? Co kdybychom vám prozradili, že nyní lze obojí najednou v rámci jednoho zákroku. Další novinkou u nás na klinice Dermaestet je kombinace účinků botulotoxinu a pleťové výživy - jalutoxin.

Botulotoxin + Jalupro = jalutoxin

Botulotoxin pleť vypne a tím vyhladí jemné vrásky, avšak sám o sobě vaši pleť nerozjasní a ta stále může působit unaveně. Oproti tomu výživa vaši pleť rozzáří, ale vrásky zůstávají. Jalupro je plný kyseliny hyaluronové a dalších aminokyselin, tedy prvků, které zajišťují především maximální hydrataci. Jalutoxin je perfektní kombinací těchto dvou látek a je dokonalým řešením pro naprosto přirozený efekt.

Vyřeší i ty nejjemnější vrásky

Aplikace probíhá metodou mezoterapie pouze těsně pod povrch kůže, díky tomu nedochází k většímu omezení přirozené mimiky. Jelikož pleť tímto zákrokem zároveň vyživujeme, jalutoxin do kůže vpravujeme pouze plošně (není tomu tedy stejně, jako u botulotoxinu, který se naopak aplikuje místně). Je vhodný pro řešení i těch nejjemnějších vrásek v okolí očí a na obličeji, a také má skvělé výsledky na jemně zvrásněné kůži krku a v dekoltu. Během jednoho sezení můžeme jalutoxinem ošetřit všechny výše zmíněné oblasti najednou.

Vyhlazená a zářivá pleť do 6 týdnů

Po aplikaci jalutoxinu je třeba se připravit na to, že budete odcházet s lehce načervenalým obličejem a mohou vzniknout malé modřinky v místech vpichů, které ale můžete ihned zakrýt korektorem a do několika dní zcela vymizí. Efekt nastupuje postupně po dobu 6 následujících týdnů. Opakování lze provést po 3-4 měsících a jeho rozsah je individuální. Ne vždy je nutné opakovat kombinaci jalutoxinu, ale postačí pouze dodání výživy Jalupro, případně tato ošetření střídat.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram