Laserová epilace chloupků - vše, co jste vždy chtěli vědět

Bezbolestné odstraňování největšího rozsahu a typu chloupků až 2x rychleji oproti běžným epilačním přístrojům.

Pomocí nejnovějšího přístroje LASERMACH Pro

Na naší klinice Dermaestet provádíme bezbolestné laserové odstranění chloupků. Laser nabízí novou technologii se 3 různými vlnovými délkami, které zaručují průnik tepelné energie celým folikulem.

Výsledkem je mnohem větší a trvalejší efekt než je u ostatních běžně užívaných apelačních přístrojů. Přístroj je vybaven chladícím efektem, díky tomu je ošetření bezbolestné a šetrné. Jedná se o pohodlnou proceduru se skvělým výsledkem v expresním čase.

Výhody

Metoda trvalého odstranění chloupků 
Větší a trvalejší efekt epilace než u jiných epilačních přístrojů
Ošetření lze provádět celoročně
Pro všechny druhy chloupků 
Poradí si i s hustým ochlupením
Bezbolestná procedura

Osvoboďte se od nežádoucích chloupků díky laserové epilaci na míru

Při epilaci je výběr správné technologie jedním z klíčových faktorů. V kombinaci se správným postupem aplikace jsme schopni dosáhnout dlouhotrvajících účinků. Svěřte se do rukou odborníků na naší klinice, kteří mají bohaté zkušenosti s laserovou epilací a jsou schopni přizpůsobit postup vašemu typu pokožky.
Více informací

Výhody ošetření pomocí 3D Triple

​Ošetření je až 2x rychlejší

Soprano Titanium díky nástavci s větší plochou odstraní za stejný čas mnohonásobně více chloupků než jiné přístroje na trhu. Pro představu: Obě celé nohy zbaví chloupků do 20 minut, a to bez ohledu na jejich hustotu či množství. Samozřejmě to celé naprosto bez bolesti.

Příjemné ošetření bez pocitu pálení

Přístroj je vybavený pokročilou chladící technologií, která zabezpečí stálou a příjemnou teplotu ošetřované oblasti. Během zákroku tedy nedochází k pocitu pálení. Díky tomu naši klienti považují epilaci pomocí LASERMACH Pro jako relaxační proceduru.

Vhodné také pro všechny typy pleti

3D Triple hlavice přístroje zajišťuje nejbezpečnější metodu laserového odstraňování chloupků pro všechny typy pleti. Ošetření je tak možno provádět kdykoli během roku. Vystavení pokožky slunci po ošetření je méně traumatické, což řadíme mezi další nesčetné výhody této technologie.

Exkluzivně v DERMAESTET

V České republice ošetření unikátním přístrojem LASERMACH Pro s 3D hlavicí, která nabízí 3 vlnové délky laseru nabízí pouze naše klinika DERMAESTET.

Dokonalejší odstranění chloupků díky 3 vlnovým délkám

Díky jedinečné kombinaci vlnových délek 755nm, 808nm a 1064nm zaručuje tento přístroj průnik tepelné energie celým folikulem. Výsledkem je mnohem vyšší, bezpečnější a hlavně trvalý efekt.

ALEX 755 nm nejkratší vlnová délka laseru úspěšně zacílí na jemné a světlé chloupky

SPEED 808 nm zlatý standard a středně dlouhá délka laseru je zase optimální pro odstranění hrubších chloupků.

YAG 1064 nm nejdelší vlnová délka zajistí působení hluboko v kořínku samotného chloupku folikulu.

Laserové odstranění chloupků v několika krocích

Nová technologie neumí zkrátit počet opakování. Při jednom ošetření dojde k odstranění 20 až 40 % chloupků v rostoucí fázi. Ošetření je proto nutné opakovat vícekrát. Přístroj se kromě zničení chloupků v růstové fázi zároveň postará o šetrné zničení okolních folikul, díky tomu se zabrání opětovnému růstu chloupků bez poranění okolní tkáně.

Celkový počet ošetření je velmi individuální. Odměnou po sérii ošetření bude parádní výsledek a hlavně trvalý efekt. Všechny tři vlnové délky jsou naprosto bezpečné a vhodné i pro všechny typy pleti.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram