Laserová epilace chloupků

Pomocí nejnovějšího přístroje LASERMACH Pro

Bezbolestné odstraňování největšího rozsahu a typu chloupků 2x rychleji

Na naší klinice DERMAESTET si nově můžete nechat bezbolestně odstranit veškeré nežádoucí ochlupení, a to až 2x rychleji v porovnání s běžnými přístroji. Nový laser nabízí novou technologii se 3 různými vlnovými délkami, což zaručuje průnik tepelné energie celým folikulem.

Výsledkem je mnohem vyšší a trvalejší efekt než je u ostatních přístrojů pro epilaci běžné. Přístroj je vybaven chladícím efektem, díky tomu je ošetření bezbolestné a šetrné. Jedná se o pohodlnou proceduru se skvělým výsledkem v expresním čase.

Odstranění ochlupení v oblasti podpaží

Výhody

  • Nejrychlejší metoda odstranění chloupků na trhu
  • Vyšší a trvalejší efekt epilace než u jiných epilačních přístrojů
  • Ošetření lze provádět celoročně
  • Pro tmavé tvrdé i jemné chloupky
  • Poradí si také s hustým ochlupením
  • Bezbolestná procedura bez pocitu pálení

 

 

Výhody ošetření pomocí 3D Triple

 

 

​Ošetření je až 2x rychlejší

Soprano Titanium díky nástavci s větší plochou odstraní za stejný čas mnohonásobně více chloupků než jiné přístroje na trhu. Pro představu: Obě celé nohy zbaví chloupků do 20 minut, a to bez ohledu na jejich hustotu či množství. Samozřejmě to celé naprosto bez bolesti.

 

Příjemné ošetření bez pocitu pálení

Přístroj je vybavený pokročilou chladící technologií, která zabezpečí stálou a příjemnou teplotu ošetřované oblasti. Během zákroku tedy nedochází k pocitu pálení. Díky tomu naši klienti považují epilaci pomocí LASERMACH Pro jako relaxační proceduru.

 

Vhodné také pro všechny typy pleti

3D Triple hlavice přístroje zajišťuje nejbezpečnější metodu laserového odstraňování chloupků pro všechny typy pleti. Ošetření je tak možno provádět kdykoli během roku. Vystavení pokožky slunci po ošetření je méně traumatické, což řadíme mezi další nesčetné výhody této technologie.

 

Exkluzivně v DERMAESTET

V České republice ošetření unikátním přístrojem LASERMACH Pro s 3D hlavicí, která nabízí 3 vlnové délky laseru nabízí pouze naše klinika DERMAESTET.

 

Jediný laser v ČR, který má 3 vlnové délky

Díky jedinečné kombinaci vlnových délek 755nm, 808nm a 1064nm zaručuje tento přístroj průnik tepelné energie celým folikulem. Výsledkem je mnohem vyšší, bezpečnější a hlavně trvalý efekt.

ALEX 755 nm nejkratší vlnová délka laseru úspěšně zacílí na jemné a světlé chloupky

SPEED 808 nm zlatý standard a středně dlouhá délka laseru je zase optimální pro odstranění hrubších chloupků.

YAG 1064 nm nejdelší vlnová délka zajistí působení hluboko v kořínku samotného chloupku folikulu.

 

Máme nejlepší kombinaci laserové technologie v ČR

Nová technologie neumí zkrátit počet opakování. Při jednom ošetření dojde k odstranění 20 až 40 % chloupků v rostoucí fázi. Ošetření je proto nutné opakovat vícekrát. Přístroj se kromě zničení chloupků v růstové fázi zároveň postará o šetrné zničení okolních folikul, díky tomu se zabrání opětovnému růstu chloupků bez poranění okolní tkáně.

Celkový počet ošetření je velmi individuální. Odměnou po sérii ošetření bude parádní výsledek a hlavně trvalý efekt. Všechny tři vlnové délky jsou naprosto bezpečné a vhodné i pro všechny typy pleti.

 

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida neboli atopický ekzém je dlouhotrvající, neinfekční a geneticky podmíněné onemocnění, které se projevuje suchou kůží a svěděním. V současné době jím podle statistik trpí až 20 % dětí a 3 % dospělých. Z jakých příčin atopický ekzém vzniká? Jak zmírňovat jeho projevy? A je možné jej úplně vyléčit? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v dnešním článku.

číst více
Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida je označení pro chronické onemocnění kůže na obličeji, které má velmi často vracející se charakter. Přes neobvyklý název je však jeho výskyt poměrně častý. Jaké jsou příčiny vzniku tohoto onemocnění? Koho nejčastěji postihuje? Jaké metody léčby existují? Všechny důležité aspekty jsme rozebrali v našem článku.

číst více

Udělejte první krok

Odhodlat se a udělat první krok ke krásnější pokožce je někdy to nejtěžší. S naším skvělým týmem to ale půjde snadno. Čeká vás příjemné prostředí a kolektiv skvělých lidí, kteří vás zkrášlí jak navenek, tak uvnitř.