PB sérum - revoluce v estetické medicíně v roce 2019

PBserum je výsledkem mnoha let ambiciózního biotechnologického výzkumu ve Španělsku. Jedná se o naprosto revoluční přípravek, který dokáže vyřešit celou řadu estetických problémů přes vrásky, akné, pigmentaci, až po odstranění tuku či celulititidy. Nejen díky tomu si tento zákrok našel své příznivce ve světě i v Dermaestet. Největší inovací těchto produktů je jejich přírodní složení, které svými účinky konkurují chemickým přípravkům. Výsledky po zákroku jsou opravdu skvělé.

Inteligentní sérum na bázi živých enzymů

PB sérum je farmaceutický přípravek na bázi bioaktivních enzymů. Díky svému složení je přírodní alternativou k chemickým složkám a je vhodný i pro vegany. Jedná se o bezpečný a účinný produkt. Na našem trhu existuje několik PB sér.

Vhodná kombinace enzymů si poradí se spoustou estetických problémů, např. při odstranění celulitidy a tukových zásob využíváme až 3 enzymy najednou, a to lipázu, kolagenázu a hyaluronizádu. Hyaluronidáza umožňuje redukci otoků a lepší průnik dalších enzymů, což můžeme využít i u syndromu těžkých nohou. Lipáza zachovává celistvost buněk, což napomáhá redukovat výskyt nežádoucích účinků, které bývají při použití klasických lipolytických přípravků. Zároveň kolagenáza podporuje obnovení povrchu pokožky.

PB sérum umí řešit

Vrásky a povadlou pleť
Tuková nahromadění a celulitidu
Stařecké skvrny a jiné pigmentace
Akné
Popáleniny

Je PB sérum správná volba?

Na trhu se vyskytuje řada různých produktů. Některé se zaměřují na řešení určitého typu problému, ať už je to povadlá kůže, přebytečný tuk nebo celulitida. V Dermaestet se díky dlouholetým zkušenostem specializujeme na efektivní kombinaci těchto produktů tak, aby cíleně a efektivně řešily váš konkrétní problém.
Více informací

Koktejl krásy v rukách profesionála

Jedná se o velmi účinnou přírodní alternativu k chemickým složkám. Díky tomu je PBserum naprosto bezpečný produkt, který je možné použít jak pro domácí i profesionální péči. Tento produkt se dá aplikovat povrchově i injekčně. Povrchové PBserum řeší kosmetické problémy jako jsou první vrásky, ztráta kontur obličeje, akné, stařecké skvrny a hyperpigmentace, dokonce i popáleniny.

PB sérum můžeme u odborníka aplikovat mikrojehličkovou technikou nebo také v kombinaci s různými radiofrekvenčními či ultrazvukovými přístroji, čímž se dosáhne ještě lepších výsledků. Injekční variantu využíváme v Dermaestet pro odstranění tukových zásob, ochablosti pokožky, strií, celulitidy, odstranění jizev, očních váčků a spousty dalších indikací. Samotná aplikace je pak naprosto bezbolestná a trvá přibližně 5 až 15 minut, podle velikosti ošetřované lokality.

Zázračné účinky potvrzeny vědeckými výzkumy

Ošetření vždy předchází konzultace s lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne nejvhodnější způsob léčby dle očekávání klienta. Po konzultaci lékař doporučí vhodnou kombinaci produktů PB séra, podle toho, jestli chce klient zhubnout, zpevnit či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady na kráse. Případně se volí kombinace několika produktů, proto v Dermaestet nazýváme PBserum koktejlem krásy. Výsledky po ošetření se dostaví během následujích dvou týdnů. Někdy je potřeba zákrok opakovat ve více sezeních pro očekáváné výsledky aplikace. Po zákroku doporučujeme pít dostatek tekutin, omezit příjem nezdravých pokrmů a alkoholických nápojů alespoň po dobu 3 týdnů.

Podívejte se na výsledky PB séra

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram