Revoluce v estetické medicíně v roce 2019: PBserum

PBserum je výsledkem mnoha let ambiciózního biotechnologického výzkumu ve Španělsku. Jedná se o naprosto revoluční přípravek, který dokáže vyřešit celou řadu estetických problémů přes vrásky, akné, pigmentaci, až po odstranění tuku či celulititidy. Nejen díky tomu si tento zákrok našel své příznivce ve světě i v Dermaestet. Největší inovací těchto produktů je jejich přírodní složení, které svými účinky konkurují chemickým přípravkům. Výsledky po zákroku jsou opravdu skvělé.

Krásná žena s krémem na tvářích

Výhody zákroku

  • Poradí si s akné, vráskami i tukem
  • Vyřeší všechny problémy na jednou
  • Potvrzeno vědeckými výzkumy
  • Bez vedlejších účinků a podráždění
  • Rychlá a bezbolestná aplikace

Inteligentní sérum na bázi živých enzymů

Sérum obsahuje unikátní bioaktivní enzymy (neživočišného původu což dobrá zpráva pro vegany), které jsou podobné enzymům našeho organismu. Tyto bioaktivní látky fungují specificky, tj. ovlivňují jen určitý specifický substrát pro který jsou určeny. Základními enzymy séra jsou keratináza, lipáza, hyaluronidáza a kolagenáza, která se využívá nejen při řešení jizev, ale také spolu s ostatními enzymy účinně bojuje při odstranění přebytečných tuků.

Vhodná kombinace enzymů si poradí se spoustou estetických problémů, např. při odstranění celulitidy a tukových zásob využíváme až 3 enzymy najednou, a to lipázu, kolagenázu a hyaluronizádu. Hyaluronidáza umožňuje redukci otoků a lepší průnik dalších enzymů, což můžeme využít i u syndromu těžkých nohou. Lipáza zachovává celistvost buněk, což napomáhá redukovat výskyt nežádoucích účinků, které bývají při použití klasických lipolytických přípravků. Zároveň kolagenáza podporuje obnovení povrchu pokožky.

Koktejl krásy v rukách profesionála

Jedná se o velmi účinnou přírodní alternativu k chemickým složkám. Díky tomu je PBserum naprosto bezpečný produkt, který je možné použít jak pro domácí i profesionální péči. Tento produkt se dá aplikovat povrchově i injekčně. Povrchové PBserum řeší kosmetické problémy jako jsou první vrásky, ztráta kontur obličeje, akné, stařecké skvrny a hyperpigmentace, dokonce i popáleniny.

PB sérum můžeme u odborníka aplikovat mikrojehličkovou technikou nebo také v kombinaci s různými radiofrekvenčními či ultrazvukovými přístroji, čímž se dosáhne ještě lepších výsledků. Injekční variantu využíváme v Dermaestet pro odstranění tukových zásob, ochablosti pokožky, strií, celulitidy, odstranění jizev, očních váčků a spousty dalších indikací. Samotná aplikace je pak naprosto bezbolestná a trvá přibližně 5 až 15 minut, podle velikosti ošetřované lokality.

 

Zázračné účinky potvrzeny vědeckými výzkumy

Ošetření vždy předchází konzultace s lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne nejvhodnější způsob léčby dle očekávání klienta. Po konzultaci lékař doporučí vhodnou kombinaci produktů PB séra, podle toho, jestli chce klient zhubnout, zpevnit či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady na kráse. Případně se volí kombinace několika produktů, proto v Dermaestet nazýváme PBserum koktejlem krásy. Výsledky po ošetření se dostaví během následujích dvou týdnů. Někdy je potřeba zákrok opakovat ve více sezeních pro očekáváné výsledky aplikace. Po zákroku doporučujeme pít dostatek tekutin, omezit příjem nezdravých pokrmů a alkoholických nápojů alespoň po dobu 3 týdnů

 

Podívejte se na výsledky PB séra

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Jak odstranit chloupky (nejen) z obličeje?

Jak odstranit chloupky (nejen) z obličeje?

Chloupky na obličeji trápí mnoho žen. Ať už se nachází na bradě, nad rty nebo mezi obočím, pokud jich je více a jsou například tmavší, mohou vyvolávat nepříjemné pocity. V dnešní době existuje řada řešení, jak se těchto chloupků zbavit, a to krátkodobě i trvale. Mezi metodami, které můžete vyzkoušet, je například depilace, epilace, použití vosku či laserová epilace. Podívejte se, jaké jsou výhody a slabé stránky jednotlivých metod.
číst více
Co na padání a řídnutí vlasů?

Co na padání a řídnutí vlasů?

Často je padání a řídnutí vlasů důsledkem stresu či špatné stravy. Mezi další příčiny může patřit hubnutí, někdy k nim dochází po porodu či během kojení a v některých případech mohou signalizovat i zdravotní problémy. Existuje však celá řada řešení, kterými můžete podpořit svou pokožku hlavy i růst vlasů.
číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.