Revoluce v estetické medicíně v roce 2019: PBserum

PBserum je výsledkem mnoha let ambiciózního biotechnologického výzkumu ve Španělsku. Jedná se o naprosto revoluční přípravek, který dokáže vyřešit celou řadu estetických problémů přes vrásky, akné, pigmentaci, až po odstranění tuku či celulititidy. Nejen díky tomu si tento zákrok našel své příznivce ve světě i v Dermaestet. Největší inovací těchto produktů je jejich přírodní složení, které svými účinky konkurují chemickým přípravkům. Výsledky po zákroku jsou opravdu skvělé.

Výhody zákroku

  • Poradí si s akné, vráskami i tukem
  • Vyřeší všechny problémy na jednou
  • Potvrzeno vědeckými výzkumy
  • Bez vedlejších účinků a podráždění
  • Rychlá a bezbolestná aplikace

Inteligentní sérum na bázi živých enzymů

Sérum obsahuje unikátní bioaktivní enzymy (neživočišného původu což dobrá zpráva pro vegany), které jsou podobné enzymům našeho organismu. Tyto bioaktivní látky fungují specificky, tj. ovlivňují jen určitý specifický substrát pro který jsou určeny. Základními enzymy séra jsou keratináza, lipáza, hyaluronidáza a kolagenáza, která se využívá nejen při řešení jizev, ale také spolu s ostatními enzymy účinně bojuje při odstranění přebytečných tuků.

Vhodná kombinace enzymů si poradí se spoustou estetických problémů, např. při odstranění celulitidy a tukových zásob využíváme až 3 enzymy najednou, a to lipázu, kolagenázu a hyaluronizádu. Hyaluronidáza umožňuje redukci otoků a lepší průnik dalších enzymů, což můžeme využít i u syndromu těžkých nohou. Lipáza zachovává celistvost buněk, což napomáhá redukovat výskyt nežádoucích účinků, které bývají při použití klasických lipolytických přípravků. Zároveň kolagenáza podporuje obnovení povrchu pokožky.

Koktejl krásy v rukách profesionála

Jedná se o velmi účinnou přírodní alternativu k chemickým složkám. Díky tomu je PBserum naprosto bezpečný produkt, který je možné použít jak pro domácí i profesionální péči. Tento produkt se dá aplikovat povrchově i injekčně. Povrchové PBserum řeší kosmetické problémy jako jsou první vrásky, ztráta kontur obličeje, akné, stařecké skvrny a hyperpigmentace, dokonce i popáleniny.

PB sérum můžeme u odborníka aplikovat mikrojehličkovou technikou nebo také v kombinaci s různými radiofrekvenčními či ultrazvukovými přístroji, čímž se dosáhne ještě lepších výsledků. Injekční variantu využíváme v Dermaestet pro odstranění tukových zásob, ochablosti pokožky, strií, celulitidy, odstranění jizev, očních váčků a spousty dalších indikací. Samotná aplikace je pak naprosto bezbolestná a trvá přibližně 5 až 15 minut, podle velikosti ošetřované lokality.

 

Zázračné účinky potvrzeny vědeckými výzkumy

Ošetření vždy předchází konzultace s lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne nejvhodnější způsob léčby dle očekávání klienta. Po konzultaci lékař doporučí vhodnou kombinaci produktů PB séra, podle toho, jestli chce klient zhubnout, zpevnit či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady na kráse. Případně se volí kombinace několika produktů, proto v Dermaestet nazýváme PBserum koktejlem krásy. Výsledky po ošetření se dostaví během následujích dvou týdnů. Někdy je potřeba zákrok opakovat ve více sezeních pro očekáváné výsledky aplikace. Po zákroku doporučujeme pít dostatek tekutin, omezit příjem nezdravých pokrmů a alkoholických nápojů alespoň po dobu 3 týdnů

 

Podívejte se na výsledky PB séra

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Krásná pleť v létě – co doporučují odborníci?

Krásná pleť v létě – co doporučují odborníci?

V létě můžete stejně jako kdykoli během roku podstoupit celou řadu estetických ošetření. Oblíbené jsou zákroky s méně náročnou či žádnou rekonvalescencí, například výplně vrásek, vyhlazení pleti pomocí mezonití či zvětšení rtů. Mnoho žen i mužů upřednostňuje zákroky právě v létě než v jiné sezóně. Jaké estetické ošetření můžete v létě absolvovat?

číst více
Omlazení z rukou lékaře – mezoterapie

Omlazení z rukou lékaře – mezoterapie

Určitě si vzpomenete na školní léta a pojem peptid, vám nebude neznámý. Přesto, že si v paměti vybavíte, že naše pokožka peptidy obsahuje, řekněme si přece jen něco více o tom, proč jsou tak účinné a jak působí. Mimochodem peptidy jsou již desítky let předmětem vědeckého zájmu. Na naší pleť působí velmi blahodárně. Mají dokonce omlazující efekt. Na místě je otázka, jak to peptidy dokáží a jak je můžeme naší pokožce dodat?

číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.