Křišťálové omlazení pleti a dokonalá epilace v jednom kroku

Představujeme vám novinku na naší klinice. Je jí špičkový francouzský IPL přístroj Ariane pro trvalou depilaci nežádoucích chloupků a rejuvenaci - tedy omlazení - pleti v jednom.

Slovo IPL (intenzivní pulzní světlo) zajisté již znáte ve spojení s tématem epilace chloupků. Přístroj Ariane je vybaven dvěma nástavci s křišťálovými ploškami, které slouží pro přesné zaměření světelného svazku, jeden je určen k fotoepilaci, druhý k fotorejuvenaci (omlazení) povrchu pokožky.

Tato procedura vám navrátí mladistvý vzhled pleti i vyhladí jemné vrásky, účinně pomůže při léčbě akné a odstraní pigmentové skvrny nebo červené žilky. Oba tyto úkony je možné provádět během jednoho ošetření.

Výsledkem není pouze omlazená pleť

Pulzní světlo působí na strukturu pleti a stimuluje obnovení vazivových buněk, tzv. fibroblastů. Když vyměníte pravidelnou měsíční kosmetiku za ošetření IPL Ariane, výsledkem bude vyhlazená, vypnutá a rozjasněná pleť.

Nejprve posoudíme stav vaší pokožky a doporučíme nejvhodnější postup ošetření. Během jediného zákroku vám můžeme ošetřit jak povrch pokožky, tak vás zbavit pigmentových skvrn nebo červených žilek, v případě zájmu lze rovnou provést i epilaci nežádoucích chloupků. A pokud vás dlouhodobě trápí opary nebo praskající koutky úst, s tímto přístrojem vám umíme účinně pomoci. Urychluje také hojení jizev po operacích.

Trvalé odstranění opravdu všech druhů chloupků

Při epilaci nežádoucích chloupků není nic důležitějšího, než pravidelnost. Po skončení série ošetření se můžete těšit na hladkou pokožku zcela bez chloupků. Postupem času se chloupky mohou objevit, jedná se však o chloupky nové a na jiných místech, které však díky předchozímu ošetření i tak jsou jemnější a rostou méně.

IPL přístroj Ariane je jediný, který dokáže účinně odstranit i blond a bílé ochlupení (tedy chloupky bez pigmentace), které kupříkladu laser neumí odstranit 100%.

Epilace chloupků a omlazení pleti v jednom

Svěřte se profesionálům na naší klinice, kteří mají s epilacemi dlouholeté zkušenosti a dokážou vám tak vždy nabídnout řešení, které odpovídá vašemu typu pokožky. Volba správné technologie epilace je klíčem k úspěchu s dlouhotrvajícím efektem.
Více informací

Kombinace s jinými zákroky

Toto ošetření se dá také perfektně kombinovat s dalšími zákroky, jako jsou výplně botulotoxinem, výplně nitěmi, kyselinou hyaluronovou anebo mezoterapie.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram