Redermalizace - nová éra omlazení pleti

Další novinkou na naší klinice je metoda intenzivního omlazení pleti - redermalizace preparátem Xela Rederm. Díky složení z látek tělu vlastním se jedná o zdravou a zcela bezpečnou cestu ke krásné pleti.

Redermalizace je zcela unikátní metoda intenzivního omlazení pleti, jejíž cílem je obnova svrchní části pokožky (dermy). Pokud vás trápí povadlá, unavená nebo vrásčitá pleť na obličeji, krku a dekoltu, je pro vás tím nejlepším řešením. Také si poradí s rozšířenými póry, zmenší jizvičky po akné i striích a napomáhá zesílit účinky jiných omlazujících procedur. Redermalizací zároveň předcházíme i chronickým zánětlivým procesům.

Látky tělu vlastní ve vašich službách

Zákrok se provádí preparátem Xela Rederm s obsahem kyseliny hyaluronové a jantarové. Kyselina hyaluronová je známou látkou s unikátní schopností vázat na sebe vodu a tím hydratovat pokožku. Kyselina jantarová je taktéž tělu vlastní látka, která se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech. Mezi její nejdůležitější funkce na buněčné bázi patří zejména její regenerační vliv na buňky a ovlivňování antioxidačních procesů.

Výsledkem redermalizace je výrazný anti-age efekt, který je přitom bezpečný a hypoalergenní díky složení z tělu vlastních látek.

Rychlá a bezpečná aplikace

Technikou redermalizace vám můžeme ošetřit celý obličej či jeho partie, jako je čelo a okolí očí, dále pak pokožku krku, dekoltu a hřbetů rukou. Tento miniinvazivní zákrok provádíme pomocí tenké jehly do svrchní části pokožky, na které se vytvoří tzv. papula (drobný pupínek naplněný preparátem), která se velmi rychle vstřebává. Během následujících 3-4 dní můžete zaznamenat první viditelné změny pokožky, hlavní efekt pak nastupuje během 3-4 týdnů. Redermalizaci doporučujeme pro většinu typů pokožky, avšak vždy je nejprve potřeba doporučení ošetřujícího lékaře.

Jedná se o nenáročné miniinvazivní ošetření, které trvá zhruba 30 minut, poté se můžete zase věnovat běžným aktivitám.

Omlazení pleti během chvíle

Svěřte se profesionálům na naší klinice. Redermalizace je nenáročné miniinvazivní ošetření, které trvá zhruba 30 minut, poté se můžete zase věnovat běžným aktivitám.
Více informací

V čem je omlazení pleti redermalizací unikátní

Redermalizace nabízí kombinovaný efekt - díky tomuto omlazení je možné řešit nejen kvalitu pleti, ale ovlivňovat i výskyt vrásek. Těšit se po zákroku můžete na omlazení pokožky, zlepšení kvality struktury i povrchu pleti, litinový efekt, odstranění pigmentace, významnou hydrataci pokožky a odstranění či zmírnění již vzniklých vrásek. Taktéž je aplikace vhodná jako rekonvalescence po jiných estetických zákrocích.

Redermalizace preparátem Xela Rederm je díky svému složení vhodná pro ty z vás, kteří dáváte přednost zdravé a přirozené kráse.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram