Jak probíhá laserová liposukce SlimLipo?

Laserová liposukce SlimLipo je účinný způsob, jak se s minimální bolestivostí rychle zbavit přebytečného tuku. Ať už vás trápí tuk na břichu, hýždích nebo třeba pažích, laserová liposukce SlimLipo představuje dostupné řešení. Oproti klasické liposukci je SlimLipo minimálně invazivní a šetrná. Během zákroku vám nejen odsajeme tuk, ale laserové paprsky zpevní povislou či nadbytečnou kůži.

Proč vsadit na laserovou liposukci Slimlipo?

Laserová liposukce SlimLipo dokáže okamžitě odstranit podkožní tuk, kterého byste se pomocí redukčních diet a cvičení zbavovali podstatně delší dobu. Velkého množství tuku (až 5 litrů) vás přitom liposukce zbaví už při prvním zákroku. Zároveň také zpevňuje a stahuje kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svou předchozí elasticitu. Nemusíte mít proto obavy, že byste po zákroku byli nuceni řešit další problém v podobě povislé kůže.

Zapomeňte na děsivé historky o bolesti a komplikacích po provedené liposukci. Se SlimLipo vás čeká hladký průběh a znovu získané sebevědomí. Výsledky laserové liposukce jsou trvalé a měřitelné.

Rychlé a šetrné formování postavy

Laserová liposukce Slimlipo nejen že efektivně zeštíhluje, ale v místě odsátí tuku zároveň viditelně zpevní a stáhne kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji elasticitu. Na naší klinice jsme provedli více než 3000 zeštíhlení. Neváhejte se na nás obrátit.
Více informací

Jak se na liposukci připravit?

Jak se na laserovou liposukci připravit? Nic složitého vás nečeká. Bude potřeba pouze dodržet základní pravidla, díky kterým bude zajištěn bezproblémový průběh celého zákroku.

Prvním krokem je konzultace s lékařem a podstoupení krevních testů, které vyloučí možné komplikace. Během úvodního setkání popíšete lékaři svůj problém a svá očekávání. Lékař pak doporučí další postup a dá vám veškeré informace. Poté si už jen zvolíte termín zákroku a můžete se těšit na výsledek.

Ukázka zákroku

Průběh SlimLipo

Samotné ošetření laserem SlimLipo trvá 2 až 3 hodiny. Výsledný čas vždy závisí na konkrétních partiích, které jsou ošetřovány. Nemusíte mít rozhodně obavy, že byste cítili bolest. Abychom měli jistotu, že pro vás zákrok bude maximálně bezbolestný, zajistíme adekvátní lokální znecitlivění dané partie.

Během výkonu lékař do podkoží zavede speciální kanyly široké maximálně 1,5 mm. Díky mikrořezu je oproti klasické liposukci ztráta krve minimální. Ranka po něm se zahojí v rámci několika dnů.

K odstranění nežádoucích tukových buněk využívá SlimLipo unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno, které prostupuje mikro kanylou, dokáže cílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozené. Kromě toho má laserové vlákno hojivé účinky a při kontaktu s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení.

Další výhodou laserové liposukce oproti klasické je, že výsledky nečekají žádné podlitiny ani deformace pokožky. Jediné omezení představuje nutnost nošení speciálního kompresního prádla po dobu 4-6 týdnů po zákroku.

Nadbytečný tuk v oblasti břicha

Hospitalizace není nutná

Máte obavy z toho, kdy se budete zase moci vrátit do svého každodenního života? Se SlimLipo vás nečeká žádná hospitalizace. Po zákroku můžete bez problému odejít domů. Všemu, na co jste normálně zvyklí, se můžete začít věnovat už po 24 hodinách.

Laser vás zbaví také celulitidy, podbradku i nadměrného pocení

Kromě odstranění tuku z bříška nebo nohou si SlimLipo poradí také s odstraněním podbradku, což pro zdůraznění efektu kombinujeme s niťovým liftingem. Účinné je také jeho využití při odstranění nadměrného pocení.

Rádi vám osobně vysvětlíme všechny možnosti, které metoda laserové liposukce SlimLipo nabízí. Neváhejte nás kontaktovat, ať se můžete co nejdřív těšit z vysněné postavy.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram