Jak probíhá laserová liposukce SlimLipo?

Potřebujete se rychle a bezbolestně zbavit přebytečného tuku? Ať už vás trápí tuk na břichu, hýždích, nebo třeba pažích, laserová liposukce SlimLipo představuje dostupné řešení. Výhody? Oproti klasické liposukci je narušení pokožky a vznik podlitin minimální. SlimLipo navíc nejen tuk odsaje, ale také napne povislou nebo přebytečnou kůži, která po odstranění tuku zůstane.

Proč Slimlipo

SlimLipo dokáže odstranit podkožní tuk, kterého byste se jen těžko zbavovali pomocí redukčních diet a cvičení. Velkého množství tuku vás přitom liposukce zbaví už při prvním zákroku, a to bezbolestně. Zároveň také zpevní vaši kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svou předchozí elasticitu. Nemusíte se tak bát, že byste po zákroku řešili další problém, tentokrát s povislou přebytečnou kůží.

Výsledky laserové liposukce jsou oproti dietám trvalé a vidíte je ihned. Můžete zapomenout na děsivé historky o bolesti a krvácení po liposukci. Se SlimLipo vás čeká jen krása a sebevědomí.

S výsledky a bez hospitalizace

Máte obavy z toho, kdy se budete zase moci vrátit do svého každodenního života? Se SlimLipo vás nečeká žádná hospitalizace. Po zákroku můžete bez problému odejít domů. Všemu, na co jste normálně zvyklí, se můžete začít věnovat už po 24 hodinách.

Výsledky jsou přitom okamžité. A to nejen v oblasti ztráty tělesného tuku, ale také v případě, že chcete trvale odstranit také pocení a celulitidu.

Průběh SlimLipo

Jak se na zákrok připravit? Musíte dodržet základní pravidla, díky kterým bude zajištěn bezpečný průběh celého ošetření. Nejprve vše zkonzultujete s lékařem, poté provedeme krevní testy. Musíme vyloučit komplikace, které by mohly nastat. Pak už spolu s lékařem zvolíte termín zákroku a můžete se těšit na výsledek.

Ošetření laserem SlimLipo trvá přibližně 2 až 3 hodiny. Samotný čas vždy závisí na partiích, které jsou ošetřovány. Nebojte se, že byste cítili bolest. Abychom měli jistotu, že pro vás zákrok bude bezbolestný, nejprve zajistíme lokální znecitlivění.

Teprve poté do podkoží zavedeme speciální kanyly, které jsou široké maximální 1,5 mm. Oproti klasické liposukci tak je ztráta krve minimální, protože vše je provedeno pouze mikrořezem. Ranka po něm se vám zahojí do 24 hodin.

Další výhoda oproti běžné liposukci? Nečekají vás žádné podlitiny ani deformace pokožky. Sebevědomí vám navrátíme, aniž byste utrpěli nějaké šrámy na těle nebo na duši.

Ukázka zákroku

Důkaz, že to funguje? Máme

Kromě stovek případů, kdy jsme účinek SlimLipo viděli na vlastní oči, potvrzuje účinnost technologie také klinická studie z roku 2008. Pacienti, kteří se aktivně zúčastnili studie, pociťovali 3 měsíce od ošetření zpevnění kůže. Zpevnění nebylo jen citelné, ale také vizuálně patrné.

Do práce se všichni vrátili už druhý den po ošetření a jednohlasně se shodli, že ošetření nijak neovlivnilo jejich pracovní ani běžné činnosti.

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

3. díl: Omlazení z rukou lékaře

3. díl: Omlazení z rukou lékaře

Omládnout? Ano, určitě, kdo by to nechtěl? Proč retušovat fotografie, když to jde jinak! Dnes se podíváme na operační sál a řekneme si něco o výkonu, kterému se říká blefaroplastika.  Název pochází z řeckého „blefaron“ oční víčko a blefaroplastika je zákrok, kterým se odstraňují vady a deformity očních víček (horních nebo i dolních). 

Nicméně, tak či onak, blefaroplastika není jen ryze „estetická“ záležitost. Pokleslá víčka dokáží svého nositele řádně potrápit. Něco o tom vím. A protože se trápím velmi nerada, začala jsem jednoho dne velmi vážně uvažovat, že blefaroplastiku podstoupím. Otázka byla jen kde a kdy.

číst více
4. díl: Omlazení z rukou lékaře

4. díl: Omlazení z rukou lékaře

Dosud žádná generace čtyřicátnic a padesátnic, neměla takové možnosti, udržet si co nejdéle mladistvý vzhled, jaké má ta naše.  Dokonce se zdá, že možností, cest, způsobů a jejich kombinací, včetně nově vyvíjených velmi účinných látek je tolik, že začíná být těžké se v nich orientovat. Proto se v našem miniseriálu zaměříme na novinky, které hýbou světem současné estetické medicíny.  

Ve čtvrtém díle seriálu Omlazení z rukou lékaře, si představíme omlazující produkt Radiesse® s pomocí MUDr. Zuzany Vykutilové z kliniky Dermaestet.

číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.