Jak probíhá laserová liposukce SlimLipo?

Laserová liposukce SlimLipo je účinný způsob, jak se s minimální bolestivostí a rychle zbavit přebytečného tuku. Ať už vás trápí tuk na břichu, hýždích nebo třeba pažích, laserová liposukce SlimLipo představuje dostupné řešení. Oproti klasické liposukci je SlimLipo minimálně invazivní a šetrné. SlimLipo navíc tuk nejen odsaje, ale díky působení laserových paprsků také zpevní povislou či přebytečnou kůži.

Plastika břicha - odstranění tuku

 

 

Proč vsadit na laserovou liposukci Slimlipo?

SlimLipo dokáže okamžitě odstranit podkožní tuk, kterého byste se pomocí redukčních diet a cvičení zbavovali podstatně delší dobu. Velkého množství tuku (až 5 litrů) vás přitom liposukce zbaví už při prvním zákroku. Zároveň také zpevňuje a stahuje kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svou předchozí elasticitu. Nemusíte mít proto obavy, že byste po zákroku byli nuceni řešit další problém v podobě povislé kůže.

Zapomeňte na děsivé historky o bolesti a komplikacích po provedené liposukci. Se SlimLipo vás čeká hladký průběh a znovu získané sebevědomí. Výsledky laserové liposukce jsou trvalé a měřitelné.

  • Šetrný a efektivní způsob odstranění tuku
  • Minimálně bolestivá metoda s rychlým zotavením
  • Vhodné pro jakékoliv partie
  • Použití pouze lokální anestezie
  • Možnost odstranit i pocení a celulitidu
  • Skvělé výsledky viditelné ihned po zákroku

 

 

Jak se na liposukci připravit?

Jak se na zákrok připravit? Nic složitého vás nečeká. Bude potřeba pouze dodržet základní pravidla, díky kterým bude zajištěn bezproblémový průběh celého ošetření.

Prvním krokem je konzultace s lékařem a podstoupení krevních testů, které vyloučí případné komplikace. Během úvodního setkání popíšete lékaři svůj problém a požadavky. Následně se společně doberete k nejvhodnějšímu řešení. Poté si už pouze zvolíte termín zákroku a můžete se těšit na výsledek.

 

 

Průběh SlimLipo

Samotné ošetření laserem SlimLipo trvá přibližně 2 až 3 hodiny. Výsledný čas vždy závisí na konkrétních partiích, které jsou ošetřovány. Nemusíte mít rozhodně obavy, že byste cítili bolest. Abychom měli jistotu, že pro vás zákrok bude maximálně bezbolestný, zajistíme adekvátní lokální znecitlivění dané partie.

Během výkonu lékař do podkoží zavede speciální kanyly široké maximálně 1,5 mm. Díky mikrořezu je oproti klasické liposukci ztráta krve minimální. Ranka se po něm zahojí v rámci několika dnů.

K odstranění nežádoucích tukových buněk využívá SlimLipo unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno, které prostupuje mikro kanylou, dokáže cílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozeny. Kromě toho má laserové vlákno rovněž hojivé účinky a při kontrakci s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení.

Další výhoda oproti běžné liposukci? Nečekají vás žádné podlitiny ani deformace pokožky. Jediné omezení představuje nutnost nošení speciálního kompresního prádla po dobu 4-6 týdnů po zákroku.

Ukázka zákroku

 

 

Účinné odstranění tuku bez nutnosti hospitalizace

Máte obavy z toho, kdy se budete zase moci vrátit do svého každodenního života? Se SlimLipo vás nečeká žádná hospitalizace. Po zákroku můžete bez problému odejít domů. Všemu, na co jste normálně zvyklí, se můžete začít věnovat už po 24 hodinách.

Zbavíte se i celulitidy, podbradku nebo nadměrného pocení 

Kromě odstranění tuku z bříška nebo nohou si SlimLipo poradí také s odstraněním podbradku, jež pro zdůraznění efektu kombinujeme s niťovým liftingem. Účinné je také jeho využití při odstranění nadměrného pocení.

Rádi vám osobně vysvětlíme všechny možnosti, které metoda SlimLipo nabízí. Neváhejte nás kontaktovat, ať se můžete co nejdřív těšit z postavy přesně podle svých představ.

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida neboli atopický ekzém je dlouhotrvající, neinfekční a geneticky podmíněné onemocnění, které se projevuje suchou kůží a svěděním. V současné době jím podle statistik trpí až 20 % dětí a 3 % dospělých. Z jakých příčin atopický ekzém vzniká? Jak zmírňovat jeho projevy? A je možné jej úplně vyléčit? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v dnešním článku.

číst více
Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida je označení pro chronické onemocnění kůže na obličeji, které má velmi často vracející se charakter. Přes neobvyklý název je však jeho výskyt poměrně častý. Jaké jsou příčiny vzniku tohoto onemocnění? Koho nejčastěji postihuje? Jaké metody léčby existují? Všechny důležité aspekty jsme rozebrali v našem článku.

číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.