Jak se připravit na laserovou epilaci?

Už vás nebaví holení otravných chloupků a skrývání zarudlých míst po jejich trhání? Řešením je trvalá epilace pomocí diodového laseru.

Existuje několik způsobů epilace a ne všechny jsou nepříjemné. Na naší klinice Dermaestet nemusíte mít žádné obavy. Ošetření diodovou laserovou epilací je téměř bezbolestné a naprosto bezpečné. Diodový laser dokáže odstranit všechny druhy chloupků a je přitom jedno, na jaké částí těla se nacházejí. Nejčastěji epilujeme podpaží, třísla, lýtka, intimní partie nebo třeba horní ret. Sepsali jsme pro vás, co laserová epilace obnáší a jak se na ni připravit.

Epilace bez bolesti? U nás ano

U nás se laserové epilace opravdu bát nemusíte. Díky speciální chladící koncovce našeho přístroje pro diodovou laserovou epilaci prakticky nic nepocítíte a ošetřovaná oblast těla bude chráněna před popálením. Koncovka totiž kontinuálně ochlazuje pokožku na 2°C. Ke zvýšení vašeho komfortu při ošetření vám můžeme nanést znecitlivující gel.

Osvoboďte se od nežádoucích chloupků díky laserové epilaci na míru

Při epilaci je výběr správné technologie jedním z klíčových faktorů. V kombinaci se správným postupem aplikace jsme schopni dosáhnout dlouhotrvajících účinků. Svěřte se do rukou odborníků na naší klinice, kteří mají bohaté zkušenosti s laserovou epilací a jsou schopni přizpůsobit postup vašemu typu pokožky.
Více informací

Co se děje po ošetření?

Po epilaci diodovým laserem byste se neměli po dobu 2 až 3 týdnů opalovat. Buď zakryjte ošetřené místo oblečením, nebo pravidelně používejte kvalitní krém na opalování s UV filtrem s SPF 50+. Kůži je potřeba pravidelně hydratovat. Vyberte si jakékoli tělové mléko, které nemá zvýšený obsah parfemace. Pokud cítíte, že je vaše pokožka 24 hodin po ošetření stále podrážděná nebo zarudlá, doplňte péči hydratačním mlékem o panthenol nebo aloe vera. Ve výjimečném případě se na kůži může objevit také puchýřek, od kterého pomůže hemagel.

V prvních 2 až 3 dnech se také vyhněte sauně, kryokomoře nebo bazénu. Pokud jste byli na epilaci podpaží, po stejnou dobu nepoužívejte deodorant ve spreji. Raději sáhněte po tuhém antiperspirantu nebo roll-onu.

Co neopomenout před laserovou epilací

Dva měsíce před ošetřením u nás na klinice si na daném místě netrhejte chloupky. Pokud byste je přece jen vytrhávali, ať už jakoukoli metodou, laserová epilace nebude tak účinná. Bez obav si můžete chloupky stříhat nebo holit. Den před ošetřením je nutné chloupky pečlivě oholit. Jen díky hladkému oholení bude celý zákrok bezbolestný. Laser si bez problému poradí i s lehkým přirozeným opálením, ošetření tak můžete podstoupit v jakémkoli období. Jedinou překážkou ve výkonu je kožní infekce v místě plánovaného ošetření.

Zákrok laserové epilace chloupků nelze podstoupit v těhotenství, při léčbě cukrovky nebo pokud trpíte epilepsií, poruchou srážlivosti krve. Takto ošetřit se také nedají partie s tetováním nebo jizvami.

12 hodin před ošetřením nepoužívejte kosmetiku, pleťové mléko ani jiné krémy.

Skvělé výsledky laserové epilace

Na levé fotografii můžete vidět pokožku před ošetřením, vpravo pak výslednou podobu.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram