Moje krásná pleť - rozhovor se spokojenou klientkou

Dehydrovaná a zároveň mastící se pleť a častý výskyt černých teček. Přesně tyto problémy řešila dlouhou dobu slečna Zuzana. Návštěvu dermatologa dlouho odkládala, protože doufala, že se s věkem její pleť zlepší a projevy nedokonalostí zmírní. Své rozhodnutí nakonec přehodnotila a rozhodla se podstoupit chemický peeling.

Dlouho odkládané řešení problému s pletí

„Léta trpím na nedokonalosti pleti v podobě rozšířených pórů, černých teček a mastící se T-zóny. Stav své pleti jsem se dlouho odhodlávala řešit,” říká slečna Zuzana. Ke konečnému rozhodnutí Zuzanu přivedlo až když na sobě vypozorovala první známky stárnutí pleti v podobě drobných mimických a očních vrásek.

„Protože žádné přípravky příliš nepomáhaly, začala jsem na internetu hledat možnosti řešení a narazila jsem na ošetření chemickým peelingem, které mě velmi zaujalo. Další fází bylo najít vhodnou kliniku, kde bych ošetření podstoupila. Prioritou pro mě byla samozřejmě kvalita nabízených služeb, pozitivní reference a také lokace v Brně. Díky tomu jsem objevila kliniku Dermaestet a rozhodně nelituji,” prozradila Zuzana.

Vyšetření pleti a podrobná konzultace je základem naší péče

Při první návštěvě kliniky vždy vyšetříme stav pleti našich klientů a konzultujeme s nimi všechny možnosti,” říká MUDr. Zuzana Vykutilová, přední specialista v oblasti estetické dermatologie a plastické chirurgie. Na základě vyšetření byla slečně Zuzaně doporučena metoda ošetření pomocí chemického peelingu, speciálně pro její typ pleti.

„Mile mě potěšilo, že vyšetření předcházela konzultace. Paní doktorka mi celý zákrok podrobně popsala a vysvětlila, což mě velmi uklidnilo a začala jsem se těšit na výsledek,“ dodala Zuzana.

Chemický peeling jako ideální řešení pro všechny typy pleti

Samotné ošetření proběhlo hladce a bez obtíží. „Překvapilo mě, že ošetření proběhlo opravdu velmi rychle. Během pár minut mi sestřička aplikovala na pleť speciální přípravky s obsahem kyseliny glykolové. Vše proběhlo přesně tak, jak mě informovala paní doktorka během úvodní konzultace. V prostředí kliniky se mi líbilo a při vyšetření jsem se cítila velmi komfortně,” svěřila se svou zkušeností s ošetřením slečna Zuzana.

„Po podporu omlazujícího účinku jsem následně používala výrobky NeoStrata z řady Restore, po kterých je má pleť krásně hydratovaná a působí svěžím dojmem, takže u této péče určitě zůstanu,” dodala slečna Zuzana.

Léčebnou kůru Zuzana absolvovala celkem čtyřikrát a svěřila se, že již po druhém ošetření pozorovala na své pleti výrazné zlepšení. Jako doplňkové ošetření doporučila MUDr. Vykutilová Zuzaně vyzkoušet ošetření metodou mezoterapie, která pomáhá jako prevence vzniku vrásek a dodává pleti pružnost a hydrataci.

Co je chemický peeling a jak pomáhá?

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Jedná se o velmi rychlé a efektivní ošetření vhodné pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, či zjemnění vrásek.

Spokojení klienti jsou tou největší odměnou

Celý tým kliniky se jednoznačně shoduje, že spokojení klienti jsou jejich největší odměna. Nejinak tomu bylo také u slečny Zuzany. „Za sebe můžu ošetření jednoznačně doporučit. Pleť je viditelně rozjasněná, zmizely drobné vrásky, pigmentové skvrny a dokonce i jizvičky od akné, kterým jsem trpěla v období puberty,” hodnotí stav své pleti po několika ošetřeních Zuzana.

„Jsem s výsledkem velmi spokojená, ba co víc, dokonce předčil moje očekávání. Změny si všimlo také mé okolí a několik kamarádek se dokonce na základě mého doporučení na toto ošetření také objednalo,” dodává slečna Zuzana.

Pokud byste se rádi dozvěděli o ošetření více informací, případně byste se chtěli rovnou objednat na osobní konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Vaše pleť si profesionální péči rozhodně zaslouží.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram