„Po dlouhé době jsem spokojená se svou pletí”

Dehydratovaná a zároveň mastící se pleť a častý výskyt černých teček. Přesně tyto problémy řešila dlouhou dobu slečna Zuzana. Návštěvu dermatologa dlouho odkládala, protože doufala, že se s věkem její pleť zlepší a projevy nedokonalostí zmírní. Své rozhodnutí nakonec přehodnotila a rozhodla se podstoupit chemický peeling.

Dlouho odkládané řešení problému s pletí

„Léta trpím na nedokonalosti pleti v podobě rozšířených pórů, černých teček a mastící se T-zóny. Stav své pleti jsem se dlouho odhodlávala řešit,” říká slečna Zuzana. Ke konečnému rozhodnutí Zuzanu přivedlo až když na sobě vypozorovala první známky stárnutí pleti v podobě drobných mimických a očních vrásek.

„Protože žádné přípravky příliš nepomáhaly, začala jsem na internetu hledat možnosti řešení a narazila jsem na ošetření chemickým peelingem, které mě velmi zaujalo. Další fází bylo najít vhodnou kliniku, kde bych ošetření podstoupila. Prioritou pro mě byla samozřejmě kvalita nabízených služeb, pozitivní reference a také lokace v Brně. Díky tomu jsem objevila kliniku Dermaestet a rozhodně nelituji,” prozradila Zuzana.

Vyšetření pleti a podrobná konzultace je základem naší péče

Při první návštěvě kliniky vždy vyšetříme stav pleti našich klientů a konzultujeme s nimi všechny možnosti,” říká MUDr. Zuzana Vykutilová, přední specialista v oblasti estetické dermatologie a plastické chirurgie. Na základě vyšetření byla slečně Zuzaně doporučena metoda ošetření pomocí chemického peelingu, speciálně pro její typ pleti.

„Mile mě potěšilo, že vyšetření předcházela konzultace. Paní doktorka mi celý zákrok podrobně popsala a vysvětlila, což mě velmi uklidnilo a začala jsem se těšit na výsledek,“ dodala Zuzana.

Chemický peeling jako ideální řešení pro všechny typy pleti

Samotné ošetření proběhlo hladce a bez obtíží. „Překvapilo mě, že ošetření proběhlo opravdu velmi rychle. Během pár minut mi sestřička aplikovala na pleť speciální přípravky s obsahem kyseliny glykolové. Vše proběhlo přesně tak, jak mě informovala paní dermatoložka během naší úvodní konzultace. V prostředí kliniky se mi líbilo a při vyšetření jsem se cítila velmi komfortně,” svěřila se svou zkušeností s ošetřením slečna Zuzana.

„Po podporu omlazujícího účinku jsem následně používala výrobky Neostrata z řady Restore, po kterých je má pleť krásně hydratovaná a působí svěžím dojmem, takže u této péče určitě zůstanu,” dodala slečna Zuzana.

Léčebnou kůru Zuzana absolvovala celkem čtyřikrát a svěřila se, že již po druhém ošetření pozorovala na své pleti výrazné zlepšení. Jako doplňkové ošetření doporučila MUDr. Vykutilová Zuzaně vyzkoušet ošetření metodou mezoterapie Aquashine, která pomáhá jako prevence vzniku vrásek a dodává pleti pružnost a hydrataci.

Co je chemický peeling a jak pomáhá?

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Jedná se o velmi rychlé a efektivní ošetření vhodné pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, či zjemnění vrásek.

  • Omlazení, rozjasnění a regenerace pleti
  • Odstraní odumřelé buňky a pigmentaci
  • Vyhladí jemné vrásky a nedokonalosti
  • Podporuje léčbu akné a vzniklých jizviček

Spokojení klienti jsou největší odměnou

Celý tým kliniky se jednoznačně shoduje, že spokojení klienti jsou jejich největší odměna. Nejinak tomu bylo také u slečny Zuzany. „Za sebe můžu ošetření jednoznačně doporučit. Pleť je viditelně rozjasněná, zmizely drobné vrásky, pigmentové skvrny a dokonce i jizvičky od akné, na které jsem trpěla v období puberty,” hodnotí stav své pleti po několika ošetřeních Zuzana.

„Jsem s výsledkem velmi spokojená, ba co víc, dokonce předčil moje očekávání. Změny si všimlo také mé okolí a několik kamarádek se dokonce na základě mého doporučení také objednalo na toto ošetření,” dodává slečna Zuzana.

Pokud byste se rádi dozvěděli o ošetření více informací, případně byste se chtěli rovnou objednat na osobní konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Vaše pleť si profesionální péči rozhodně zaslouží.

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Fotoprotekce kůže: Jak na bezpečné opalování?

Fotoprotekce kůže: Jak na bezpečné opalování?

Opálená pokožka představuje jeden z hlavních motivů dovolené u moře, kam se hodně lidí vydává právě s touhou nachytat co nejvíce pověstného bronzu. Nepřiměřené vystavování slunečním paprskům bez adekvátní ochrany má však pro naši kůži často fatální následky. Jak co nejlépe ochránit pokožku před škodlivým UV zářením? Všechny důležité informace se dozvíte v našem článku.

číst více
Strie — jak vznikají a jak zmírnit jejich projevy?

Strie — jak vznikají a jak zmírnit jejich projevy?

Se striemi se během života setká většina žen, ale nevyhýbají se ani mužskému pokolení. Co může za vznik strií? Dá se jim předcházet? A jak se jich co nejúčinněji zbavit nebo alespoň zmírnit jejich projevy? Vše vám prozradíme v dnešním článku.

číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.