Jak zhubnout za týden?

Trápí vás nějaké to kilo navíc, přebytečný tuk na některých tělesných partiích nebo byste prostě chtěli co nejrychleji zhubnout? Pro zdravé hubnutí existuje celá řada kroků, mezi ně patří samozřejmě celkové dodržování zdravého životního stylu, tedy správná strava a dostatek pohybu. Toto vše je důležité, ale pokud chcete zhubnout skutečně rychle, tak pro vás zmíněné kroky nemusí být vhodným řešením.

Řešením je SlimLipo

Právě pro tyto případy existuje odstranění tuku pomocí SlimLipo, které oceníte i v případě, kdy je pro vás hubnutí náročné například ze zdravotních důvodů. Laserová liposukce SlimLipo je zcela bezpečná a osvědčená metoda, který vás může dovést ke štíhlé postavě. Současně liposukci SlimLipo můžete využít i na odstranění drobných nedostatků, jakým je například podbradek, tuk v pažích apod.

Metodu SlimLipo ovšem oceníte i v řadě dalších případů. Pokud vás trápí například některá z následujících situací:

  • Nashromažděný tuk
  • Celulitida a strie
  • Kožní nadbytky po hubnutí, porodu

Jak laserová liposukce SlimLipo funguje

 

Ať už máte zájem například o liposukci břicha, stehen, boků, hýždí či jiných částí těla, jistě oceníte možnosti této neinvazivní liposukce. SlimLipo je minimálně bolestivá metoda, která vám zajistí trvalé odstranění podkožního tuku, a to již po prvním zákroku. Současně však zpevňuje a stahuje kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji pružnost. Nemusíte se tak obávat problémů s ochablou pokožkou, což je častý problém u běžných liposukcí.

Mezi hlavní výhody tohoto typu liposukce patří používané laserové vlákno. Jedná se o unikátní laserovou technologii, kdy laserové vlákno prostupuje mikrokanylou a lze jej zacílit výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozeny. Další výhodou laserového vlákna jsou jeho hojivé účinky. Při kontrakci laseru s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení. Pokožka je pak díky tomu viditelně pevná.

Pozitivem tohoto zákroku také je, že se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy. Lidé, kteří jej podstoupí, následně ihned odchází domů a po 24 hodinách se mohou vrátit k běžným činnostem. Při odstranění tuků pomocí liposukce SlimLipo není potřeba žádná speciální rekonvalescence.

Pokud se chcete dozvědět více informací o laserové liposukci SlimLipo, doporučujeme přečíst specializovaný článek, který jsme připravili právě na toto téma. Případně můžete kontaktaktovat odborníky z Dermaestet, kteří rádi vaše dotazy zodpoví.

Jak si udržet efekt po zákroku

Odstranění tuků pomocí SlimLipo, ať už například z podbradku, lýtek či třeba rukou, je velice účinné, ale tímto zákrokem by péče o vaše tělo a postavu rozhodně neměla končit. Je potřeba o sebe pečovat, aby se vám nadměrné tukové zásoby brzy nevytvořily znovu.

První kroky, na které byste se měli zaměřit, je dlouhodobá změna jídelníčku a dále pravidelný pohyb. 

Projekt Vím, co jím v rámci redukčního jídelníčku upozorňuje, že musí obsahovat všechny důležité živiny (tedy sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny a minerály). Tyto živiny získáte, pokud budete konzumovat zeleninu, ovoce, celozrnné obiloviny a pečivo, nízkotučné a kvalitní bílkoviny v podobě masa, ryb, luštěnin a mléčných výrobků a rostlinné oleje.

Snažte se tedy jíst zdravě, ale současně i tak, aby vám chutnalo. Snáze se vám bude zvolený jídelníček dodržovat. To samozřejmě ale neznamená, že si občas nemůžete dopřát nic sladkého či nezdravého, když na to máte opravdu chuť.

Pohyb je důležitý

Při výběru pravidelného pohybu si snažte vybrat takový, který vás baví. Jen tak u něj totiž dokážete vydržet a věnovat se mu pravidelně. A pravidelný pohyb přinese vašemu psychickému i fyzickému zdraví celou řadu výhod. Mezi nimi například tyto:

  • Nárůst svalové hmoty
  • Zrychlený metabolismus
  • Prevence civilizačních chorob
  • Snížení rizika úzkosti a deprese

Na závěr

Pokud tedy chcete dosáhnout štíhlé postavy nebo třeba jen odstranit tuk z konkrétní partie, je metoda SlimLipo pro vás jako ideální. Nezapomeňte ovšem tento zákrok podpořit i v dalších oblastech vašeho života, jakými jsou například právě strava nebo pravidelný pohyb.

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida neboli atopický ekzém je dlouhotrvající, neinfekční a geneticky podmíněné onemocnění, které se projevuje suchou kůží a svěděním. V současné době jím podle statistik trpí až 20 % dětí a 3 % dospělých. Z jakých příčin atopický ekzém vzniká? Jak zmírňovat jeho projevy? A je možné jej úplně vyléčit? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v dnešním článku.

číst více
Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida je označení pro chronické onemocnění kůže na obličeji, které má velmi často vracející se charakter. Přes neobvyklý název je však jeho výskyt poměrně častý. Jaké jsou příčiny vzniku tohoto onemocnění? Koho nejčastěji postihuje? Jaké metody léčby existují? Všechny důležité aspekty jsme rozebrali v našem článku.

číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.