Jak zhubnout za týden?

Trápí vás nějaké to kilo navíc, přebytečný tuk nebo byste prostě chtěli co nejrychleji zhubnout? Pro zdravé hubnutí existuje celá řada kroků, mezi ně patří samozřejmě celkové dodržování zdravého životního stylu, tedy správná strava a dostatek pohybu. Toto vše je důležité, ale pokud chcete zhubnout skutečně rychle, tak pro vás zmíněné kroky nemusí být vhodným řešením.

Řešení se jmenuje SlimLipo

Přejete si zhubnout rychle? Právě pro tento případ existuje odstranění tuku pomocí SlimLipo, které oceníte i v případě, kdy je pro vás hubnutí náročné například ze zdravotních důvodů. Laserová liposukce SlimLipo je zcela bezpečná a osvědčená metoda, která vás dovede ke štíhlé postavě. Současně liposukci SlimLipo můžete využít i na odstranění drobných nedostatků, jakým je například podbradek, tuk v pažích apod.

Metodu SlimLipo oceníte i v případě, že vás trápí nashromážděný tuk, celulitida a strie nebo kožní nadbytky po hubnutí nebo porodu.

Jak laserová liposukce SlimLipo funguje

Ať už máte zájem o liposukci břicha, stehen, boků, hýždí či jiných částí těla, jistě oceníte možnosti této neinvazivní liposukce. SlimLipo je minimálně bolestivá metoda, která vám zajistí trvalé odstranění podkožního tuku, s výsledky již po prvním zákroku. Současně zpevňuje a stahuje kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji pružnost. Nemusíte se tak obávat problémů s ochablou pokožkou, která bývá problémem u klasických liposukcí.

SlimLipo pracuje s unikátní laserovou technologií, kdy laserové vlákno prostupující mikrokanylou cílí výhradně na tukové buňky. Nervová zakončení a cévy tak zůstávají zcela nepoškozeny. Další výhodou laserového vlákna jsou jeho hojivé účinky. Při kontaktu laseru s podkožím dochází ke stažení kůže a přirozenému hojení. Pokožka je pak díky tomu viditelně pevnější.

Pozitivem tohoto zákroku také je, že se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy. Ihned po zákroku odcházíte domů a po 24 hodinách se můžete vrátit zpět k běžným činnostem. Při odstranění tuku pomocí liposukce SlimLipo není potřeba žádná speciální rekonvalescence, kromě nošení kompresního prádla po dobu několika týdnů.

Pokud se chcete dozvědět více informací o laserové liposukci SlimLipo, doporučujeme vám přečíst si článek, který jsme připravili právě na toto téma. Anebo rovnou kontaktujte naše odborníky, kteří vám rádi vše vysvětlí.

Jak si udržet efekt po zákroku

Odstranění tuků pomocí liposukce SlimLipo zákrokem péče o vaši postavu rozhodně nekončí. Je potřeba o sebe pečovat i nadále, aby se tukové zásoby brzy nevytvořily znovu. Mezi první kroky patří dlouhodobá změna jídelníčku a pravidelný pohyb.

Projekt Vím, co jím v rámci redukčního jídelníčku upozorňuje, že musí obsahovat všechny důležité živiny (sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny a minerály). Tyto živiny získáte ze zeleniny, ovoce, celozrnných obilovin a pečiva, nízkotučné a kvalitní bílkoviny najdete v mase, rybách, luštěninách a mléčných výrobcích či rostlinných olejích.

Snažte se tedy jíst zdravě, ale současně i tak, aby vám chutnalo. Snáze se vám bude zvolený jídelníček dodržovat.

Pohyb je důležitý

Při výběru pravidelného pohybu si snažte vybrat takový, který vás baví. Jen tak u něj totiž dokážete vydržet a věnovat se mu pravidelně. A pravidelný pohyb přinese vašemu psychickému i fyzickému zdraví celou řadu výhod jako je nárůst svalové hmoty, zrychlený metabolismus, prevence civilizačních chorob nebo snížení rizika úzkosti nebo depresí.

Na závěr

Pokud chcete dosáhnout své vysněné postavy nebo třeba jen odstranit tuk z konkrétní partie, je metoda SlimLipo pro vás ideálním řešením. Nezapomínejte však výsledek tohoto zákroku podpořit i v dalších oblastech vašeho života.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram