Redukce tuku – lipolýza

Co vás trápí

  • Nadbytečný tuk
  • Celulitida a strie
  • Ochabnutá pokožka po porodu nebo zhubnutí

Vhodné pro partie

Doktorka Vykutilová při aplikaci PB séra

Vše o ošetření

 • Doba ošetření (2 - 4) x 30 min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
 • Cena zákroku od 1 200 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Odbourá tuk kdekoli na těle

Výrazný váhový úbytek či absolvovaný porod za sebou může zanechat ochabnutou pokožku, strie a vznik nežádoucího tukového polštáře v problémových partiích. Nebo vás trápí nevzhledný podbradek, kde se tuku cvičením ani dietou nejspíš nezbavíte?

Řešením je injekční lipolýza, která vás zbaví nežádoucího tuku kdekoli na těle i na obličeji.

„Perfektní přístup a úžasná péče – na stupnici hodnocení 1-10 bych na základě osobní zkušenosti dala 11👍zejména díky vstřícnému a velmi lidskému přístupu paní doktorky Vykutilové.“

Ilona Ž. V., zdroj: Facebook

Miniinvazivní zásah pomocí injekce

Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Efekt injekční lipolýzy lze pozorovat s odstupem 4 až 6 týdnů, kdy se tuk postupně odbourává.

Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Po zákroku navíc nezůstávají jizvičky a ihned se můžete vrátit do zaměstnání.

Pro doladění křivek na těle

Injekční lipolýza je vhodná pro ty, kteří touží po doladění křivek. Jinými slovy pro ty, kteří již mají malé množství tuku a nemají problémy s pár kily navíc. Každému zákroku u nás předchází konzultace s naším odborníkem, který vám doporučí tu nejvhodnější možnou metodu pro získání vytoužených výsledků.

Pokud by vás trápilo větší množství přebytečného tuku, doporučujeme laserovou technologii SlimLipo, která zaručeně pomůže získat štíhlou postavu.

 • Šetrný způsob pro doladění tělesných křivek
 • Bezbolestná metoda s rychlým zotavením
 • Vhodná pro jakékoli partie i obličej
 • Procedura trvá pouze pár minut
 • Bez jizev a následné rekonvalescence

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Bandáže nejsou po zákroku nutné

V případě, že zásadním způsobem nezměníte svoji váhu, odbouraný tuk se podle současných zkušenosti znovu neukládá. Ošetření má příznivý vliv na vznik nových kolagenových vláken v podkoží, čímž je dosaženo stahujícího efektu po zákroku. Bandáže ani speciální prádlo nejsou po aplikaci nutné.

Aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti je ideální podstoupit 2 až 4 ošetření s odstupem 6 až 8 týdnů.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Zákrok je bezbolestný a ihned po aplikaci pacienti odcházejí domů, což je velmi příjemný benefit této procedury. Tato metoda je vhodná pro ty, kteří se chtějí zbavit tuku v problematických partiích, a to třeba v oblasti vnitřních stehen či podbradku, kde je velmi obtížné se tuku zbavit.

V případě, že by se náš klient chtěl zabvit většího množství tuku, doporučuji spíše laserovou technologii SlimLipo, která je u nás na klinice také hodně oblíbená.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro jaké partie je metoda vhodná?

Lipolýza je vhodná pro odstranění tuku z problematických partií, např. pro odstranění podbradku či tuku v oblasti vnitřních stehen. V případě, že je potřeba přebytečného tuku odstranit více, doporučíme vhodnější metody jako je třeba SlimLipo.

Je zákrok bolestivý?

Jedná se o injekční metodu, takže zákrok může být v některých okamžicích spíše méně příjemný, ale ne bolestivý. Pro komfort našich pacientů používáme lokální anestetikum, které místo znecitliví a zákrok je tak bezbolestný.

Jsou nějaké omezení po lipolýze?

Po aplikaci pacienti odcházejí domů. U tohoto miniinvazivního zákroku není potřeba žádné rekonvalescence jako u jiných liposukčních metod. Bandáže ani speciální prádlo nejsou po aplikaci nutné.

Musí se zákrok opakovat?

Aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti je ideální podstoupit 2-4 ošetření s odstupem 6-8 týdnů.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Níže uvedené ceny jsou orientační. Cenu stanovíme individuálně při konzultaci podle rozsahu ošetřované části. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření.

 • Obličejod 1 800 Kč
 • Tělo a končetinyod 1 200 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.