MUDr. Dominika Matysková
Ráda pomáhám klientům ke zdraví a lepšímu pocitu.
MUDr. Dominika Matysková

MUDr. Dominika Matysková

plastická chirurgie

O studiu

Paní doktorka studuje Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, magisterské studium - obor všeobecného lékařství a doktorské studium se zaměřením na chirurgii a reprodukční medicínu. V předatestační přípravě se věnuje plastické chirurgii. V současné době působí na Klinice popálenin a plastické chirurgie a na oddělení dětské plastické chirurgie Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Fakultní nemocnice Brno a také v nemocnici Milosrdných bratří Brno na oddělení chirurgie. 

Proč pracuji v Dermaestet

"Dermaestet je pro mě nová příležitost získat bohaté zkušenosti v oblasti plastické chirurgie. Te věnuji v předatestační přípravě, a které bych se chtěla věnovat v celé svojí pracovní kariéře. V rámci práce na klinice Dermaestet se budu moci podílet jak na léčbě kožních onemocnění, tak na estetické medicíně. Nabízí to tedy pro mě možnosti zdokonalení se ve výkonech plastické chirurgie pod vedením velmi zkušených lékařů, kterým věřím a těším se na spolupráci s nimi. Dermaestet mi poskytuje možnost, jak klientům pomoci ke zdraví a cítit se lépe. A to je ten nejlepší pocit, jaký lékař ze své práce může mít."

Kam mířím

"Ve své pracovní kariéře bych se chtěla věnovat plastické chirurgii, konkrétně té dětské, se zaměřením na vrozené vývojové vady. Tento obor má s estetickou medicínou totiž mnoho společného a proto mě propojení s prací na klinice velmi baví a bude mi velkým přínosem."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram