Pohodlí a krása
na jednom místě

Tady rozdáváme radost a sebevědomí.

Pomáháme vám cítit se skvěle

Krása zevnějšku vychází z nitra. Abychom naši péči o vaši krásu co nejvíce podpořili, vytvořili jsme v naší ordinaci plastické a estetické chirurgie prostředí vybízející k relaxaci, uvolnění a načerpání pozitivní energie.

Posaďte se do křesla, vychutnejte si kávu, popovídejte si s naším skvělým personálem a nechte o sebe pečovat. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás.

Jak se k nám dostanete?

Naši ordinaci najdete v Brně v Králově poli. Jsme skvěle dostupní jak pro klienty, kteří za námi přijedou autem, tak pro cestující hromadnou dopravou. Před klinikou je prostorné parkoviště a zastávka autobusu č. 84 a 44 – Královopolská strojírna. Uvnitř kliniky vás čeká příjemné prostředí, při jehož modernizaci jsme se inspirovali vašimi přáními a představami.

U nás se vám bude líbit

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet