Endolift – laserový lifting a lipolýza

Doba ošetření
60 až 90 minut
Typ anestezie
povrchová
Rekonvalescence
minimální
Cena zákroku
26700,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Vrásky a strie
 • Povislá pokožka
 • Stárnoucí pokožka

Účinky

 • Dlouhodobé odstranění tuku
 • Stimulace tvorby kolagenu
 • Téměř nebolestivá metoda
 • Bez chirurgických řezů
 • Viditelné výsledky hned po zákroku
 • Lokální anestezie
 • Minimální rekonvalescence

Galerie

Nechirurgické omlazení obličeje a ostatních partií těla

Trápí vás podbradek, unavené oční okolí či povislá kůže na břiše a rádi byste se vyhnuli náročným chirurgickým výkonům? Potom je pro vás Endolift tou správnou volbou. Jedná se o unikátní laserovou metodu ošetření kůže a podkoží, která díky moderním technologiím zajišťuje lifting s dlouhodobým efektem. Podíl elastických a kolagenních elementů v naší pokožce se neustále mění, a to především vlivem stáří a také množství podkožního tuku.

Ošetření Endolift podporuje rozklad tukových polštářků v podkoží a zároveň stimuluje tvorbu nové elastické pokožky. Metoda Endolift je vhodná pro ošetření různých partií vašeho těla. Na naší klinice používáme tento laserový zákrok především pro ošetření:

 • očního okolí a víček,
 • tváří, čelistní linie a okolí úst,
 • podbradku a dvojité brady,
 • břišní oblasti a boků
 • nebo stehen a kolen.

V čem spočívá metoda Endolift?

Endolift je minimálně invazivní zákrok, který využívá sterilní optická vlákna. Vlákna jsou zavedena do hypodermis (podkoží), ve které pomocí tepelné energie vytvářejí mikrotermální zóny. V těchto zónách dochází k zahájení resorpci tuku. Pokud by účinky metody Endolift skončily odstraněním tuku, zůstala by kůže po zákroku nadále povislá, slabá a bez napětí.

Teplo v podkoží stimuluje novotvorbu kolagenních vláken, díky čemuž dochází k obnovení pevnosti a elasticity kůže. Na přetvarované podkoží tím pádem přilne vrstva revitalizované pokožky bez předchozích nedostatků. Díky podpoře přirozených metabolických pochodů docílíte vypnutí vaší pokožky bez zbytečného zatížení organismu.

Endolift redukuje povislou kůži a nahromaděný tuk

Bezbolestná revitalizace pokožky

Tloušťka zaváděných vláken se pohybuje v rozmezí od 200 do 1000 mikronů, díky čemuž je zákrok minimálně invazivní. V případě potřeby je možné podat před zákrokem zmiňované lokálně působící povrchové anestetikum. Vyšetřované místo může být také ochlazeno pro co nejrychlejší zotavení.

Jak probíhá Endolift?

Endolift začíná vyznačením oblastí určených k ošetření a drah vedení optického vlákna. V případě potřeby je následně do těchto míst aplikováno povrchové anestetikum. Vlastní vyšetření probíhá zaváděním jednorázového vlákna do požadovaných oblastí. Vyšetření je zpravidla ukončeno krátkou masáží ošetřených částí, během které lékař či lékařka hledá hmatné rezistence či otoky.

Zákrok probíhá ambulantně a vzhledem k jeho minimální zátěži vůči organismu vyžaduje pouze minimální rekonvalescenci. Vzhledem k tomu, že se jedná o nechirurgické řešení, jsou eliminovány všechny nežádoucí účinky chirurgických výkonů. Již během několika hodin od ošetření můžete provádět vaše běžné aktivity. Výsledky metody Endolift mohou být patrné ihned po zákroku a novotvorba kolagenu přetrvává po dobu několika měsíců.

Co se děje po zákroku?

Režimová opatření a omezení jsou po zákroku Endolift minimální. V některých případech může dojít k lokálnímu zarudnutí ošetřovaných oblastí, mírným otokům, pnutí či znecitlivění dané oblasti. Nejde však o závažné komplikace, které by nebylo možné vyřešit klidovým režimem. Po zákroku byste se měli alespoň na dobu tří týdnů vyhnout pobytu v sauně a soláriu. Vhodná nemusí být ani relaxační masáž, jelikož je pro pokožku mechanickým stresem.

Lifting krku – cena a výsledky zákroku vás mohou překvapit

Stejně jako v ostatních odvětvích medicíny, také v případě jejího estetického zaměření klademe čím dál větší důraz na minimální invazivitu našich zákroků. Právě díky tomu vám můžeme nabídnout metody, které nejen že přinášejí své ověřené výsledky za velmi krátkou dobu, ale zároveň vám umožní zbavit se vašich problémů dlouhodobě. Neinvazivní lifting krku vám tak za rozumnou cenu stimuluje tvorbu kolagenu a odstraní tuk bez chirurgických řezů.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Jak dlouho trvá Endolift?

Délka zákroku je závislá na ošetřované oblasti. Například vlastní ošetření obličeje trvá bez přípravy 60 až 90 minut. S předzákrokovou přípravou se může doba prodloužit na dvě hodiny.

Je Endolift bolestivý?

Metoda patří do kategorie neinvazivních nechirurgických zákroků. Vaše ošetřované oblasti předem povrchově znecitlivíme, díky čemuž nebudete během zákroku cítit žádnou bolest.

Jaké jsou vedlejší účinky zákroku Endolift?

Po zákroku se může na vaší pokožce objevit zarudnutí, mírný otok a modřiny. Místy se může vyskytnout pnutí či lokální znecitlivění.

Ceník

Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Při ošetření 2 a více partií vám cenu stanovíme individuálně při konzultaci podle rozsahu ošetřované části.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Líce 26700
Podbradek 26700
Krk 26700
Obličej + podbradek 38950
Paže (obě) 38950
Zpevnění břicha 38950

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (258 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram