Jak na krásnou pleť během léta

V létě můžete stejně jako kdykoli během roku podstoupit celou řadu estetických ošetření. Oblíbené jsou zákroky s krátkou či nulovou rekonvalescencí, např. výplně vrásek, vyhlazení pleti pomocí mezonití či zvětšení rtů. Mnoho žen i mužů upřednostňuje zákroky právě v létě. Jaké estetické ošetření můžete v létě absolvovat?

Letní chemický peeling pro regeneraci pleti

Sluneční paprsky v létě jsou tak romantické. Co na to ale naše pleť, která je víc než kdy jindy vystavena nejen zvýšenému pobytu na slunci, ale i chlorované bazénové nebo mořské vodě. Je cesta, jak si udržet krásnou a zdravou pleť i během letních měsíců? My ji známe.

Od podzimu do jara můžeme doplnit péči o svou pokožku chemickými peelingy. Ty běžné se ale nemohou aplikovat v období se zvýšenou sluneční intenzitou. Proto jsme pro vás nově připravili edici letních chemických peelingů. Ty jsou svým složením jemnější a právě proto je doporučujeme v letním období. Rekonvalescence zde trvá pouze pár dní, díky menší koncentraci kyseliny glykolové (AHA). AHA kyseliny jsou přírodního původu. Díky své malé velikost dokáží proniknout do hlubších vrstev kůže a ještě lépe odstranit nežádoucí odumřelé buňky.

Po letním chemickém peelingu bude vaše pleť zregenerovaná, barevně sjednocená, drobné nerovnosti budou vyhlazeny a vy získáte přirozený a zářivý vzhled pleti. Po ošetření je potřeba chránit pleť před slunečním zářením, abychom zabránili vzniku nežádoucích pigmentací.

Intenzivní hydratace pleti kyselinou hyaluronovou

V letním období bychom měli dbát na intenzivní hydrataci pleti více, než kdy jindy. Pro svěží a zdravou pleť určitě dodržujte pravidelný pitný režim a používejte kvalitní hydratační přípravky. Vaši péči můžete navíc doplnit o hloubkovou hydrataci kyselinou hyaluronovou. Intenzivní a hloubková hydratace pleti omladí váš obličej i jiné partie. Pokožce se vrátí elasticita a mladistvý vzhled. Vypnutá pleť bez vrásek je viditelná ihned po ošetření.

Hloubková hydratace se provádí pomocí přístroje Vital Injector, který rovnoměrně aplikuje kyselinu hyaluronovou do přesně dané hloubky pokožky. Po ošetření dochází k aktivaci kolagenových vláken, zlepší se tón i elasticita pleti. Ošetření trvá přibližně 20 minut a ihned se můžete vrátit zpět k běžným denním aktivitám.

Výplňové materiály pro hlubší vrásky i úzké rty

Výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové jsou skvělé pro celkové omlazení vizáže. Díky nim můžeme velice rychle dosáhnout zpevnění kontur povadlého obličeje i vyhlazení vrásek. Po zákroku dochází k výraznému zlepšení stavu pleti, kvůli obnově tvorby kolagenu. Výplňové materiály se často aplikují spolu s botulotoxinem, který dokáže zamezit vzniku či dalšímu prohlubování vrásek.

Zajímavou přírodní alternativou k výplním kyselinou hyaluronovou je ošetření Needle Shaping. Za pomoci radiofrekvenční energie vytváří přírodní materiál, který dokáže vyplnit jemné vrásky i rty.

Mezonitě vhodné pro tvarování kontur obličeje

Aplikace mezonití do kůže obličeje, krku, dekoltu, rukou a paží vede k vytvoření robustnější kolagenové kostry, která pokožku viditelně zpevní. Facelift nitěmi si vydobyl velkou popularitu, díky své nenáročnosti a skvělým účinkům. Hovoří se o něm jako o minifaceliftu bez skalpelu jehož efekt přetrvává až 5 let. Zakladatelka kliniky Dermaestet MUDr. Zuzana Vykutilová, začala mezonitě APTOS aplikovat jako první lékařka v ČR.

Mezi stále populárnější metody patří Silhoutte Soft pro tvarování povadlé a povislé kůže obličeje, který přibývajícími roky ztratil elasticitu. Řeší nejen povadlou pleť, ale také obličejové asymetrie. Materiál nití je samovstřebatelný – odbourá se v organismu přirozenou cestou. Výrazný liftingový efekt vydrží 3 až 4 roky. Výborného efektu také dosahují biorevitalizační tekuté nitě ELLANSE, které jsou vhodné nejen pro ošetření obličeje, ale také pro omlazení hřbetů rukou.

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram