Objednejte se na konzultaci
Rádi s vámi probereme všechny možnosti a najdeme nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.
Parkování
Přímo před klinikou se nachází prostorné parkoviště a zastávka autobusu č. 44 a 84 "Královopolská strojírna"
30 minut
bez anestezie
od 10 000 Kč
Vznik inkontinence u žen může být způsobený celou řadou faktorů, díky nimž dělíme inkontinenci do těchto základních typů:

Inkontinence je velmi citlivé téma a jen málo žen se přirozeně setká s informacemi, které je ujistí, že není nutné používat pouze inkontinenční pomůcky, ale že účinným a rychlým řešením problému může být neinvazivní zákrok pomocí laserového přístroje FRAXIS s aplikátorem GYNOLASER.
Na naší klinice pracujeme s velice šetrným CO2 laserem, který patří k nejpoužívanějším jak v estetické, tak gynekologické medicíně. Principem tohoto laseru je stimulace tvorby kolagenových vláken uvnitř pochvy, čímž dochází k obnovení pevnosti poševní oblasti, upravení mikroflóry a posílení lubrikační činnosti a imunity. Během ošetření dochází ke stažení a zpevnění poševní oblasti, vlastně se dá říct, že se jedná o omlazení intimních partií. GYNOLASER tak nabízí i ošetření pro ženy, které z důvodu vyššího věku začalo trápit nedostatečné zvlhčení pochvy a díky tomu snížení kvality sexu.
Ošetření Gynolaserem je neinvazivní a zcela bezbolestné, není potřeba používat žádnou anestezii. Do vnitřní části pochvy zavádíme speciální úzkou hlavici CO2 laseru určeného pro gynekologické ošetření. Většina našich klientek ošetření necítí, pouze při vstupu do pochvy může být pocit mírně diskomfortní. Po ošetření se klientka vrací k běžnému životu, jediným omezením je nutná týdenní sexuální abstinence.
Počet ošetření je individuální, kdy primárně záleží na problému, se kterým klientka přichází. U léčby inkontinence je ideální podstoupit ošetření 3x. U léčby infekcí vaginálního charakteru obvykle stačí 1 terapie.
Po zákroku samozřejmě následuje hojení, proto je potřeba se skutečně vyhnout sexuálnímu styku alespoň na 7 dní. Po fázi hojení dochází ke vzniku nového kolagenu, který poševní oblast zpevní. Celý tento proces trvá přibližně 3 měsíce, efekt tedy nepřichází ihned po zákroku, avšak v řádech týdnů až měsíců. Doporučujeme po roce přijít na revitalizaci. Pokud má klientka dobrý životní styl a jako prevenci například pije pravidelně kolagen, efekt zákroku vydrží 3-4 roky. U žen vyššího věku (kolem 70 let) je revitalizace doporučená vždy po roce.
Onemocnění Lichen Sclerosus postihuje nemalé procento žen. Ačkoli se toto onemocnění nedá zcela vyléčit, ke zmírnění až zastavení projevů také používáme náš GYNOLASER. Laserový paprsek proniká hluboko do pokožky, zvýší její prokrvení a zároveň stimuluje v buňkách jejich přirozené opravné mechanismy. Tím se rány a praskliny lépe a rychleji hojí.
Ošetření u nás na klinice provádíme 1x v kombinaci s výplněmi kyselinou hyaluronovou, která dodá velké množství stavebního materiálu a hydratace do postiženého místa. Další úspěšnou možností, jak zlepšit stav při tomto onemocnění, je také aplikace intimních výplní.
Zákrok trvá přibližně půl hodiny, jedná se o neinvazivní zákrok bez anestezie. Pro maximalní komfort našich klientek používáme znecitlivující krémy. Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální velmi úzká hlavice CO2 laseru určeného pro gynekologická ošetření. Laserový paprsek působí na tvorbu nových kolagenových vláken, které pomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Díky této technologii je ošetření bezbolestné a bezpečné. Po zákroku odchází klientka bez potíží domů.
Pro ženy, které se potýkají s ochabnutím pánevního svalstva a snížení pružnosti poševních stěn a s tím spojené zdravotní problémy známé jako lehká inkontinence, nedostatečné zvlhčení pochvy či oslabená imunita intimních partií. Tyto zdravotní potíže často vznikají po porodu, v období menopauzy (přechodu), nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, dále pak ke svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod.
pečujeme o vás již 33 let
klientů podstoupilo tento zákrok
Hodnocení zákroku
Nenechte si ujít následující zákroky.
Kdo vám věnuje tu nejlepší péči
zakladatelka kliniky, dermatovenerologie, estetická medicína, laserová ošetření, drobná chirurgie
Zobrazit profil →
dermatovenerologie, estetická medicína, laserová ošetření, drobná chirurgie
Zobrazit profil →
plastická chirurgie
Zobrazit profil →
dermatovenerologie
Zobrazit profil →
gynekologie a porodnictví
Zobrazit profil →
plastická chirurgie
Zobrazit profil →
estetická medicína, laserová ošetření, drobná chirurgie
Zobrazit profil →
dermatovenerologie, estetická medicína, laserová ošetření, drobná chirurgie
Zobrazit profil →
drobná chirurgie
Zobrazit profil →
laserová ošetření, drobná chirurgie
Zobrazit profil →
gynekologie a porodnictví
Zobrazit profil →
všeobecná dermatologie a estetická dermatologie
Zobrazit profil →
dermatovenerologie, laserová ošetření, drobná chirurgie
Zobrazit profil →
dermatovenerologie
Zobrazit profil →Rádi s vámi probereme všechny možnosti a najdeme nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.
Přímo před klinikou se nachází prostorné parkoviště a zastávka autobusu č. 44 a 84 "Královopolská strojírna"