Celulitida – komplexní řešení rychle a bezbolestně

Doba ošetření
40 minut
Typ anestezie
žádná
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Celulitida
 • Nashromážděný tuk
 • Ochablá kůže
 • Dolíčky a nerovnosti pokožky

Účinky

 • Vypnutí kůže
 • Vyhlazení nerovností, Zlepšení prokrvení
 • Zdravější vzhled
 • Bez bolesti a anestezie

Galerie

Trápí vás celulitida a máte pocit, že všechny vaše snahy zbavit se jí, jsou marné? Potom pro vás máme dobrou zprávu. Na naší klinice využíváme kombinaci neinvazivního tepla spolu s vakuem ke zmírnění projevů celulitidy a k odstranění jejích hlavních příčin. Výsledkem je dlouhodobé vyhlazení a vypnutí pokožky, zmenšení tukové vrstvy, zlepšení krevní cirkulace a stimulace lymfatického odtoku. Víte, pro koho je tato metoda vhodná?

Rychlé a neinvazivní odstranění celulitidy

Celulitida je kožní problém, který trápí většinu naší populace. Proto se v dnešní době setkáte s celým spektrem metod, které slibují, že vás celulitidy zbaví do konce života. Přestože jde často o velmi lákavé zákroky, jen malá hrstka z nich nabízí osvědčené a dlouhodobé výsledky. V tomto ohledu je náš zákrok unikátem, jelikož vás dokáže zbavit nejen projevů celulitidy, ale také jejich příčin.

Jedná se o neinvazivní zákrok, který kombinuje využití radiofrekvence s působením vakua. Ošetření je většinou bezbolestné a je spojeno s minimální rekonvalescencí. Ve výsledku redukuje výskyt dolíčků či nerovností na pokožce a celkově zlepšuje její vzhled a mechanické vlastnosti.

Metoda odstraňuje nejen projevy, ale také hlavní příčiny celulitidy
Metoda odstraňuje nejen projevy, ale také hlavní příčiny celulitidy

Odstraňte příčiny celulitidy a nejen její projevy

Celulitida je kosmetický kožní problém, který se vyznačuje tvorbou dolíčků a hrbolků na kůži. V praxi se setkáváme také s označením pomerančová kůže, která se nejčastěji objevuje na stehnech, břiše, zádech a bocích. Celulitida je způsobena několika příčinami. Přestože mezi ně patří i pohlaví nebo genetická dědičnost, většinu z nich umíme pomocí našeho ošetření odstranit. Mezi hlavní příčiny celulitidy patří:

 • zvětšení tukových buněk (adipocytů),
 • poškození kolagenních vláken,
 • ztráta elasticity kůže,
 • nedostatečné cévní zásobení
 • a nahromadění odpadních látek.

Dejte sbohem hrbolaté a povolené pokožce

Jak jsme již zmínili v úvodu, metoda působí na vaši kůži dvojím způsobem. Radiofrekvence využívá tepelnou energii k tomu, aby stimulovala metabolismus a spalování zvětšených tukových buněk. Teplo zároveň urychluje tvorbu kolagenu, který je při celulitidě poškozen. Ve výsledku tak působení tepla posiluje mechanické vlastnosti a podporuje vypnutí kůže. Vakuový efekt spočívá především v průniku tepla do hlubších struktur kůže, což zvyšuje jeho terapeutický efekt. Mechanické působení zároveň stimuluje krevní cirkulaci a lymfatický odtok. Zákrok tím pádem snižuje laxitu a vyhlazuje nevzhledné dolíčky těmito způsoby:

 • zmenšuje a spaluje adipocyty,
 • remodeluje kolagen,
 • obnovuje elasticitu kůže,
 • podporuje krevní oběh
 • a stimuluje lymfatický odtok odpadních látek.

Věděli jste, že změna tvaru a velikosti adipocytů je známkou lipolýzy? Lipolýza je v našem těle proces, během kterého dochází ke štěpení tukových molekul.

Pro koho je zákrok určen?

Bez ohledu na to, jaká je vaše hodnota BMI (body mass index, resp. index tělesné hmotnosti) nebo jaký je váš typ pokožky, je terapie vhodná téměř pro každou kandidátku či každého kandidáta. Obzvláště pozitivní výsledky zaznamenáváme hlavně u postpubertálních pacientek či žen s laxitou v břišní oblasti způsobenou těhotenstvím a porodem. Více než uspokojivé výsledky jsme zaznamenali i u celulitidy na stehnech či hýždích.

Průběh vyšetření

Vyšetření začíná označením ošetřované oblasti. Díky tomu se dokáží naši odborníci lépe orientovat v terénu a bezpečnost zákroku je na vyšší úrovni. Následně nanášíme rovnoměrně vodivý gel, který zajistí dokonalý kontakt mezi hlavící přístroje a pokožkou. V dalším kroku zvolíme parametry ošetření a začneme s kúrou. Krouživými pohyby postupně promasírujeme celou požadovanou oblast a kontinuálně sledujeme teplotu, která musí být za každých okolností v terapeutickém rozmezí. Samotný zákrok trvá přibližně 40 minut, je bezbolestný a hned po něm se můžete vrátit k vašim běžným každodenním aktivitám.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Je zákrok bolestivý?

Ošetření využívá synergické působení tepla (radiofrekvence) a mechanických stimulů (vakuum). Jedná se tak o neinvazivní zákrok, který se obejde bez anestezie a jeho výsledky jsou dlouhodobé.

Jak dlouho ošetření trvá a jaká je rekonvalescence?

Standardní délka kompletního ošetření jsou 4 měsíce. Každý zákrok trvá přibližně 40 minut a pacienti jsou hned po něm schopni návratu k běžným činnostem. Klientům nabízíme také expresní protokol, který zahrnuje tři ošetření s odstupem 10 - 14 dnů.

Co je výsledkem vyšetření?

Pokožka ošetřovaných partií se stává hladší, vypnutější, s výrazným úbytkem dolíčků. Díky podpoře cévního zásobování bude také mít zdravější barvu a lepší mechanické vlastnosti.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Hýždě - 1 ošetření 3850
Hýždě - balíček 4 ošetření 13090
Hýždě + stehna zadní - 1 ošetření 6050
Hýždě + stehna zadní - balíček 4 ošetření 19350
Paže - 1 ošetření 3650
Paže - balíček 4 ošetření 12410
Stehna (celá) - 1 ošetření 6150
Stehna (celá) - balíček 4 ošetření 19680
Stehna (přední) - 1 ošetření 3750
Stehna (přední) - balíček 4 ošetření 12750
Stehna (zadní) - 1 ošetření 3750
Stehna (zadní) - balíček 4 ošetření 12750

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (44 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram